Укр Рус
(0472) 54-67-20 (067) 473-53-09 (096) 619-30-22
Маншафттуроператор
  • uk
  • ru

Де краще застрахувати подорож?

Туристична страховка – це ваша впевненість в тому, що навіть в разі непередбачених ситуацій ви захищені. Вона може і не знадобитися, але з нею тур пройде більш спокійно.

Особливості страховки

Якщо ви збираєтеся в подорож, не забудьте про такий важливий нюанс, як туристична страховка. Хоча кожен з нас і сподівається, що непередбачених ситуацій не відбудеться, але краще мати надійний тил. У разі хвороби, втрати валізи або іншої непередбаченої події, туристична страховка допоможе вам зберегти ваші сили, час і гроші.

Страховка для подорожей - Фото

Найпопулярніші страхові випадки для туристів

  • Втрата багажу. Ви можете застрахувати свій чемодан, як від тимчасової затримки, так і від безповоротної втрати. В цьому випадку ви отримуєте певну компенсацію від страхової фірми.
  • Скасування або переривання поїздки. Але тут страхова розглядає тільки самі вагомі причини, серед яких скасування літака, хвороба, відмова від видачі візи і т.д.
  • Медична страховка. Її рекомендують оформляти кожному туристу, адже вона також потрібна і для видачі візи. Наявність такої страховки дозволяє скористатися медичними послугами тієї країни, де ви відпочиваєте.

Існують і інші види страховок. Насправді їх дуже багато. Туристи можуть захистити себе від нещасних випадків, крадіжки речей. Також їм нерідко пропонується і страхування житла, яке вони залишають на час поїздки.

Де оформляти страховку?

Ви можете піти одним із способів – самостійно оформляти страхування або скористатися послугами туристичного агентства.

Где оформить страховку Маншафт - Фото

  • Через страхові компанії. Будьте готові до того, що вам відразу ж запропонують масу всіляких варіантів страхування. Переконливі мови менеджера і безліч випадків з життя підштовхнуть вас до того, щоб уберегти себе практично від усього. І тут, звичайно, є свій плюс – ви будете надійно захищені. Але, крім цього, вам самим доведеться шукати надійну страхову компанію, вчитуватися в умови договору і розбирати навіть маленькі нюанси. Загалом, вже на це ви витратите чимало часу і сил.
  • За допомогою туристичних агентств. Вони знають, що потрібно мандрівникові, і вже працюють з надійними і перевіреними страховими компаніями. Менеджери агентства запропонують вам максимально вигідний страховий випадок, в залежності від умов вашої подорожі. Ви отримуєте повноцінну консультацію про страховку, без необхідності самостійно вивчати кожен нюанс і перебирати з маси варіантів страховок.

Страхування в Маншафт - Фото footer

Звертаючись в турагентство, ви зможете легко і швидко застрахувати подорож. Вам запропонують найвигідніші варіанти, а також розкажуть, як можна скористатися страховкою. Ви будете спокійно готуватися до туру мрії.

Scroll Up