Укр Рус
(0472) 54-67-20 (067) 473-53-09 (096) 619-30-22
Маншафттуроператор
  • uk
  • ru

Кращі гірськолижні курорти Словенії. Чи варто їхати?

Альпійські курорти – це неймовірної краси пейзажі, європейський сервіс і відмінні траси для лижників. Від відпочинку тут залишаються приголомшливі враження. На альпійських схилах Словенії розмістилися найкрасивіші гірськолижні курорти, які відрізняються не тільки чудовою красою, а й доступними цінами.

Найголовніші курорти

  • У цій чудовій країні є безліч гірськолижних трас, які розміщені на вражаючих схилах гір і оточені лісами, озерами і самими різними визначними пам’ятками.
  • Кранська Гора. Цей сучасний курорт прекрасно підходить для відпочинку з дітьми, так як має спуски різного рівня. Траси є на схилах біля міста і далеко від нього. Також щодня доступні нічні, повністю освітлені траси (працюють до 22:00). Особливість курорту – сучасний трамплін, який є найбільшим в світі.
  • Бовець. Це єдиний словенський курорт, де траси мають найвищу розташування. Лижний сезон тут досить довгий – з початку грудня до кінця квітня. До трасах можна потрапити по канатній дорозі, протяжність якої 1 км. Особливість курорту в наявності спусків для початківців і професіоналів.
  • Бохинь. Альпійський курорт вражає прекрасним озером Бохинь. Він об’єднує чимало туристичних центрів, серед яких найпопулярнішими є Вогель і знаменита Кобла. Тут ви насолодитеся чудовою природою і відмінним повітрям.
  • Крвавец. Престижні спуски знаходяться в близькості з Любляной. Вони відзначені багатьма міжнародними нагородами. Також тут можна навчитися кататися на лижах і сноуборді, для чого відкрито дві школи.
  • Маріборське Похорье. Це найбільший курорт країни, який знаходиться біля австрійського кордону. Тут розташована найдовша освітлена європейська траса, протяжність якої становить 4,5 км.
  • Рогла. Тут можна не тільки спуститися з гір по обладнаним трасам, але і зайнятися іншими видами спорту. Курорт більше підходить для професійних лижників.
  • Церкно. Це ідеальний курорт для тільки початківців лижників, який має багато пологих трас. Тут також є школа, в якій викладають досвідчені інструктори.

sloveniya-article-kurorty-mannschaft

Чи варто їхати?

У Словенії сезон катання на лижах триває з грудня по березень-квітень. Тут туристи люблять святкувати Новий рік, так як курорти пропонують дуже цікаві і неординарні програми. Але найголовніше – це вартість, яка набагато нижче, ніж на курортах інших європейських країн.
У Словенії можна покататися на лижах недорого, але при цьому ви отримаєте найкращий європейський сервіс. Для вас красиві трьох- або п’ятизіркові готелі, ресторани, траси будь-якого рівня і, звичайно ж, чудові пейзажі. Вони мають у своєму розпорядженні до якісного відпочинку, повного задоволення.

Scroll Up