(067) 473-53-09 (096) 619-30-22 (067) 670-11-05 (093) 473-53-09
Маншафттуроператор

Основні переваги і недоліки екскурсійних турів в Єгипет

Єгипет є однією з тих країн, в якій варто хоч раз побувати. Чудові піраміди, відмінні кліматичні умови, чисте море і, звичайно, один з кращих рівнів сервісу. У цій країні існує безліч екскурсійних турів, які сподобаються навіть найвибагливішим. Але все ж розглянемо їх переваги та недоліки.

Що сподобається в Єгипті?

Тут туристів чекає відпочинок на будь-який смак. Вони можуть не тільки ніжитися на красивих пляжах під теплим сонечком, а й їздити на екскурсії до пірамід, древніх будівель, місць паломництва. Кожне місто Єгипту вражає своїм особливим колоритом, а найчистіше Червоне море відкриває загальному погляду яскравий підводний світ. Тому сюди так люблять приїжджати «подивитися на рибок» і зайнятися дайвінгом.

Плюси турів в Єгипет:

  • спрощений візовий режим, різноманітність турів;
  • найчистіше в світі море, яке відрізняється багатим і яскравим підводним світом;
  • різноманітність пляжів (піщані і коралові), високий рівень сервісу в готелях;
  • насичені програми для дітей;
  • багаті екскурсійні програми, серед яких відвідування пірамід Гізи, Карнарского храму, Гори Мойсея і т.д.

Примітно, що в цій країні туристичний сезон триває цілий рік, а будь-який тур супроводжується можливістю проживання в готелях з високим рівнем сервісу. Ви можете вибрати як недорогі варіанти турів, так і відпочинок «все включено».

egypt-poleznaya-article

У чому недоліки?

Хоча, здається, що в Єгипті все ідеально, потрібно бути готовим до деяких невеликих труднощів.

  • Харчування. Воно тут екзотичне, тому слід ретельно вибирати страви і не купувати продукти на місцевих ринках. Краще їсти в готелі, де ви зупинилися.
  • Вода. Не варто пити звичайну місцеву воду, так як вона небезпечна для туриста. Використовуйте тільки бутильовану воду, а також ту, яку купуєте в готелі.
  • Не завжди чесні торговці. Якщо ви вже і вийшли на ринок, будьте уважні. Вас спробують обдурити або нав’язати вам те, чого не варто було купувати.
  • Занадто високі ціни на товари. Для туристів в Єгипті завжди завищують ціни. Тому купуйте тільки те, що дійсно вам потрібно. Інакше ви не помітите, як розпрощалися з досить кругленькою сумою.

Ретельно вибирайте свій екскурсійний тур, продумуйте все до дрібниць і по можливості звертайтеся в туристичне агентство. Це допоможе уникнути незапланованих ситуацій і відпочити з максимальним комфортом.

Популярні статті
Найкрасивіші узбережжя для весілля
Топ мальовничих узберіжжь для весільної церемонії
Одруження під шум прибою - що може бути красивіше? Закохані можуть відправитися в самі різні місця, щоб розповісти один одному про свою любов. Але тільки деякі з них дійсно вражають своєю красою.
Гастрономічний туризм
Гастрономічний туризм: обираємо тури в найсмачніші країни
Пляжне, екскурсійне, екзотичне - якою ще може бути сучасна подорож? Гастрономічні тури - це порівняно новий туристичний напрям, який все більше привертає увагу.
Топ кращих готелів світу
Десять найкрасивіших готелів світу
Ви зібралися в подорож і хочете провести його незабутньо? Туристичні враження багато в чому залежать від того, де ви будете проживати. Найкрасивіші готелі світу є саме тими місцями, в яких ви зможете повноцінно насолодитися відпочинком.
Дивовижний В’єтнам: пориньте у казку
Приїжджаючи до В'єтнаму, гуляючи по його вуличках або вирушаючи на берег моря, складається враження, що ми потрапляємо в світ чарівництва та магії. Неймовірної краси пейзажі, дивовижна водна гладь і люди, на обличчях яких читається доброта і душевність.
Scroll Up