Укр Рус
(0472) 54-67-20 (067) 473-53-09 (096) 619-30-22
Маншафттуроператор
  • uk
  • ru

Паттайя або Пхукет. Куди краще поїхати в 2019 році?

Подорож до Таїланду – ні з чим незрівняне задоволення. Неймовірної краси пам’ятки, розкішні сучасні курорти, тепле і чисте море, неймовірний місцевий колорит.

Туристами особливо цінуються Паттайя і Пхукет. Вони пропонують велику різноманітність розваг і сподобаються вам розкішною природою. Але який краще вибрати тур? Розглянемо докладніше.

Паттайя або Пхукет. Куди краще поїхати в 2019 році?
 

Аргументи на користь Паттайї

Паттайя

Курорт знайомий багатьом мандрівникам. І вони називають його одним з кращих в Таїланді, завдяки неймовірно красивим пам’яткам та насиченій природі. Якщо порівнювати його з Пхукет, то тут є багато спільного. І все ж деякі відмінності можна виділити.

  • Різноманіття екскурсій. Вам запропонують морські прогулянки, відвідування стародавніх архітектурних будівель, серед яких і Храм Смарагдового Будди. Також ви зможете побувати в зоопарку Као Кео, на островах національного парку Ко Чанг, в фруктовому саду річки Квай та в інших цікавих місцях.
  • Доступні ціни. Відпочинок в Паттайї обійдеться вам набагато дешевше, ніж в Пхукеті. Тут вартість житла, їжі, таксі є досить низькою.
  • Розвинуте транспортне сполучення. Не залежно від того, в якому районі ви зупинилися, доїхати до місця призначення дуже легко. Ви можете користуватися автобусами або таксі, які, до речі, пропонують дуже дешеві тарифи.
  • М’який клімат. Тут не холодно, але і не жарко. У регіоні дуже комфортно, а ночами ви можете відчути навіть достатню прохолоду. Незважаючи на це, море залишається теплим і підходить для плавання з травня по жовтень.

Чому варто відвідати Пхукет?

Пхукет

Він є найвідомішим регіоном, куди з’їжджаються туристи з усього світу. І це не дивно – кращі пляжі, шикарні природні краєвиди і тепле мор, все це ідеальне місце для відпочинку.

Отже, чим же відрізняється Пхукет?

  • Море і пляжі. Тут вони чудові! Саме тому вони часто з’являються в кіно і досліджуються любителями гострих відчуттів. Величезні, як ніби навислі над морем або зупинилися в падінні скелі, ідеальні бірюзові води та чистий пісок зачаровують своєю красою.
  • Снорклінг та дайвінг. Саме в Пхукеті ви можете насолодитися вивченням підводного світу. У Паттайї такого не пропонують. Тому, якщо ви любите дивитися на кольорових рибок, вивчати морських черепах, вирушайте сюди.
  • Райські місця. Пхукет називають ідеальним місцем для тих, хто хоче відпочити на острові. Прекрасні вечірні прогулянки вздовж моря, нічні дискотеки, кращі ресторани з делікатесами і, звичайно, багато курортних пропозицій ваблять туристів.

 
 
 
Як бачимо, обидва курорти вражають своєю красою. Вибирайте, як ви хочете відпочити і що подивитися, і вирушайте в райські куточки Таїланду.

Scroll Up