Укр Рус
(0472) 54-67-20 (067) 473-53-09 (096) 619-30-22
Маншафттуроператор

Про компанію

З 2000 року на туристичному ринку
Дипломовані менеджери з туризму
Туризм по всьому світу

Впродовж всієї своєї історії людство мало величезну пристрасть до подорожей. Адже що керувало такими людьми як Галілео Галілей, Христофор Колумб, Миклухо Маклай здійснювати відкриття? Ними рухала та сама пристрасть, бажання побачити нове та відкрити для себе світ! Час іде, нічого не змінюється, люди так само мріють про те, аби встигнути побачити якомога більше країн, цікавих куточків, розкрити секрети нашої планети! Туроператор «Маншафт» готовий здійснювати цю мрію!

«Маншафт» – це надійність та якість в одній особі

Наші співробітники – це не просто фахівці своєї справи. Ми закохані в свою роботу і робимо все заради зручності та комфорту наших клієнтів. Підказати, підібрати, домовитися, організувати – наші турботи! Вам залишається тільки насолодитися відпочинком, віддавшись в наші руки. До вашої уваги – величезна кількість пропозицій: екскурсії по Черкаському краю, цікаві поїздки по всій Україні, тури в будь-яку точку світу.

Наша команда

Мошенець Наталія Миколаївна
Мошенець
Наталія Миколаївна
Директор
Масенко Світлана Олексіївна
Масенко
Світлана
Заступник директора
Катерина Кононова
Катерина Кононова
Менеджер
Мойся Маріанна Борисівна
Мойся
Маріанна
Менеджер

Ліцензії та сертифікати

Відгуки про нашу роботу

Залишити свій відгук

Питання - відповідь

Вопрос – ответ

Новини

Як перенести авіапереліт?

Незважаючи на зручність пересування по світу за допомогою авіації, цей вид транспорту є одним з найбільш стресових для організму. З цієї причини до авіаперельоту краще підготуватися заздалегідь. Варто запам’ятати деякі правила і дотримуватися їх, щоб переліт пройшов без особливих проблем для вашого самопочуття і морального стану.

Туристичні терміни

Sup – кімната більшого розміру, ніж стандартна
Aprt – тип номерів в готелях, наближений до квартири, є місця для приготування їжі (вартість харчування зазвичай не включається у вартість номера); двокімнатна і більша квартира з кухнею.
Fam – сімейний номер розміром більше, ніж стандартний.