Укр Рус
(096) 619-30-22 (067) 130-34-87
Маншафттуроператор

Як перенести авіапереліт?

Авіапереліт – це зручний вид транспорту, за допомогою якого можна побачити всю земну кулю. Але для багатьох туристів політ між хмар – це величезний стрес, тому так важливо підготуватися до нього заздалегідь. Щоб самопочуття пасажира не погіршилося, а подорож запам’яталася тільки позитивними емоціями, слід запам’ятати рекомендації і строго дотримуватися їх.

Правильна підготовка

  1. Перша небезпека, яка чатує на авіапасажирів – це сухість повітря. Тому краще використовувати окуляри, а не контактні лінзи. Потрібно бути готовим до того, що з’являться неприємні відчуття: першіння в горлі, сухість шкірних покривів, слизових носа і очей.
  2. Напередодні вильоту краще утриматися від вживання газованих напоїв, адже від них після зльоту і перепаду тисків може з’явитися дискомфорт. Перебуваючи в літаку під час польоту, необхідно пити багато вітамінізованих соків або звичайної води (кожні півгодини). Напої з кофеїном рекомендується виключити з меню, оскільки вони негативно впливають на нервову систему і можуть сприяти розвитку тривог і. Особливо це стосується тих людей, у кого панічна боязнь літати. Після зльоту можна пригубити трохи сухого вина, але не зловживати ним.
  3. У літаку краще сидіти роззутим, а щоб не сидіти босоніж в салоні, можна взяти з собою шкарпетки. Потрібно періодично розминати ступні, масажувати їх, робити різні вправи.
  4. Льодяники допоможуть в період зльоту і посадки, коли у вухах з’являється специфічний шум. Адже недарма іноді їх роздають пасажирам представники деяких авіакомпанії. Інший захист від неприємного стану – позіхання, широке розкриття рота.
  5. Бажано протягом години підніматися зі свого місця і виконувати легкі вправи. Ногу на ногу теж класти не слід, оскільки в такому положенні кров в малому тазу застоюється.
  6. Для максимального комфорту краще взяти для себе спеціальну подушечку для авіаперельоту. З її використанням шия не втомлюється і практично не затікає.
  7. Пасажирам з серцево-судинними недугами слід перед повітряною подорожжю проконсультуватися з медиком. Часто лікарі рекомендують захопити з собою кардіопрепарати або звичайний аспірин, що розріджує кров і допомагає перенести політ максимально легко.
  8. Напередодні вильоту слід гарненько виспатися, заспокоїтися і відновити свій емоційний стан. Важливо вилітати на відпочинок здоровим, будь-яка застуда або нежить може погіршити загальний стан людини під час перельоту.

Дотримуючись таких простих правил, можна спокійно перенести прогулянку в повітрі, долетіти в точку призначення повним сил і з позитивним настроєм.