Укр Рус
(0472) 54-67-20 (067) 473-53-09 (096) 619-30-22
Маншафттуроператор
  • uk
  • ru

Які документи потрібні для поїздки в Європу на літаку?

Ви хочете подорожувати і відкривати для себе Європу? Сьогодні немає нічого простішого! Оформивши необхідні документи, ви можете відправитися в будь-яку країну і насолодитися своєю поїздкою.

На сьогодні особливо популярними є тури в Єгипет, країну з красивими пам’ятками, яскравою культурою і кращими комфортабельними готелями. Туристам пропонуються найрізноманітніші варіанти подорожей: сімейний відпочинок, активні та пізнавальні тури. Ви побачите стародавні піраміди, будете плескатися в теплих водах моря, а також вивчати велику різноманітність строкатих рибок. Мандрівники також відправляються і в інші країни світу, в яких можна не тільки добре відпочити, але і познайомитися з новою культурою.

Куди полетіти без візи?

Українцям розширили список країн, які вони можуть відвідати без оформлення візи. На сьогодні відкрито 118 держав, серед яких Австрія, Болгарія, Данія, Кіпр, Іспанія, Польща, Чехія, Франція, Словаччина та інші.

Візові країни для України

Без віз для України

  • плануємо поїздки спонтанно;
  • можна легально шукати роботу;
  • вчитися в ЄС в рамках короткострокових програм.

У ці країни можна літати по біометричного паспорту, який відповідає міжнародним стандартам. Якщо ж ви користуєтеся звичайним закордонним паспортом, в деякі країни можуть не пустити. Тому рекомендується переробити його на документ нового зразка. Це відкриває нові перспективи і можливості.

Які документи необхідні?

Хоча для перельоту в європейські держави віза не потрібна, вам буде потрібно зібрати певний перелік документів.

  • Закордонний біометричний паспорт. Він «відкриває» дорогу практично в будь-яку країну Європи. Не забудьте також оформити документ для своїх дітей, не залежно від віку. З 2017 року навіть ті, кому не виповнилося 16 років, їздять з паспортом. Також вам потрібно отримати згоду одного з батьків, якщо ви не подорожуєте повної сім’єю.
  • Бронь готелю. Вам потрібно надати роздруковані паперу про наявність броні для проживання в готелі, кемпіге, хостелі. Вона повинна бути на тій мові, куди ви їдете, або англійською. Якщо ви маєте намір зупинитися у родичів, отримаєте від них письмове запрошення.
  • Виписка з банку про наявність грошей для подорожі. Вам потрібно надати папери, що коштів для поїздки вистачає. У кожної країни свої вимоги, але, як правило, потрібно брати до уваги від 3 до 71 євро в день на одного.
  • Медична страховка. Вона коштує недорого, але зате забезпечує покриття всіх медичних витрат. Це дуже важливий документ, без якого вас просто не пустять в країну.
  • Квитки назад. Відразу ж купуйте квитки на літак у зворотний бік. Їх ви зобов’язані пред’явити на кордоні тієї країни, куди летите.

Швидкі польоти

Оформити всі необхідні документи для перельоту ви можете самостійно. Але на це піде досить багато ваших сил. Щоб швидше зібрати всі необхідні папери, ви також можете замовити їх оформлення в туристичному агентстві. Тут вам підкажуть, що потрібно для подорожі в обрану країну, а також візьмуть на себе всі турботи по збору документів.
Вам же залишиться тільки готуватися до подорожі і насолоджуватися своїм туром.

Scroll Up