(067) 473-53-09 (067) 130-34-87 (067) 670-11-05 (093) 473-53-09
Маншафттуроператор

Готель «Амалія»

Виїзди з Черкас щосуботи о 22:00 
липеньсерпень
4, 11, 18, 251, 8, 15
Виїзд зі Скадовська щонеділі о 12:00

Скадовськ – затишне, що потопає в зелені і квітах місто, одне з кращих дитячих курортів України з піщаним пляжем і мілководдям. Мілководне морське узбережжя, гарне прогрівання і висока мінералізація води, рідкісне поєднання степового і морського повітря, насиченого озоном, бромом і йодом визначило високу цінність Скадовська насамперед для оздоровлення дітей.
Готель «Амалія» знаходиться в центрі курортного міста Скадовськ, розташований прямо на набережній в 20 метрах від пляжу. У безпосередній близькості від готелю вся інфраструктура курорту.

Інфраструктура та послуги: кафе на першому поверсі готелю, кухня для самостійного приготування їжі, зона барбекю, WI-FI інтернет.

Розміщення і номера: «стандарт» – номери розташовані на третьому і четвертому поверхах з видом на подвір’я, укомплектовані необхідним комплектом меблів, полуторним і односпальним ліжком, телевізором, холодильником, вентилятором і санвузлом (туалет, умивальник, душ).

«Стандарт плюс» – номери розташовані на другому і третьому поверхах з видом на море, укомплектовані необхідним комплектом меблів, полуторним і односпальним ліжком, телевізором, холодильником, кондиціонером і санвузлом (туалет, умивальник, душ).

«Люкс» – номери розташовані на третьому поверсі з видом на подвір’я, складається з двох кімнат, укомплектовані двоспальним ліжком і двоспальним розкладним диваном, необхідним комплектом меблів, телевізором, холодильником, вентилятором і санвузлом (туалет, умивальник, душ).

«Люкс плюс» – номери розташовані на другому поверсі з видом на подвір’я, складається з двох кімнат, укомплектовані двоспальним ліжком і двоспальним розкладним диваном, необхідним комплектом меблів, телевізором, холодильником, кондиціонером і санвузлом (туалет, умивальник, душ).

Харчування: можливість самостійного приготування або харчування в кафе за додаткову плату.

Пляж: в 20 метрах від пансіонату, піщаний, з безліччю розваг.

Проїзд: комфортабельним автобусом єврокласу (кондиціонер, телевізор, DVD)

Особливості розміщення: номери категорії «стандарт»: мінімальне розміщення – 2 людини,

максимальне – 3 особи; номера категорії «люкс»: мінімальне розміщення – 3 людини, максимальне – 4.

«стандарт»«стандарт плюс»дитина до 16 років з двома дорослими«люкс»«люкс плюс»4-й в номері «люкс» і «люкс плюс»
взрослыйвзрослыйбез места в автобусевзрослыйвзрослыйбез места в автобусе
3350 грн.3750 грн.200 грн.3450 грн.3850 грн.200 грн.

У вартість входить: проїзд, прохолодні напої в автобусі, проживання 7 ночей.

Додатково оплачується страховка – 50,00 грн./чол.

.