(067) 473-53-09 (067) 130-34-87 (067) 670-11-05 (093) 473-53-09
Маншафттуроператор

Мальовничі каньйони Черкащини

Черкаси – Кам’янка – Корсунь-Шевченківський – с. Буки – Черкаси

Щаслива людина, яка в дитинстві мала вірного і щирого друга – річку. Минають роки, а в пам’яті не стираються враження від світлих зустрічей з добрим однодумцем, якому можна довірити і таємницю, і мрію…

Вартість туру:
від 390 грн
У вартість входять:
  • проїзд за маршрутом
  • послуги екскурсовода
  • страховка
У вартість не входять:
  • харчування
  • особисті витрати

Інфрастурктура

Тясминський каньйон

Справжнє чудо природи Черкащини, зі своїми загадками й незвіданими таємницями. Він з’явився у результаті геолого-тектонічних процесів, які виштовхнули на поверхню землі гранітні породи. 2 млрд. років тому правобережну територію країни вкривали височенні складчасті гори.

Корсунь-Шевченківський

Одне з найдавніших міст України. Екскурсія по палацовому комплексу, з ансамблю якого на сьогоднішній день збережено 10 з 13 будівель. Прогулянка по Корсунь–Шевченківському каньйону, водоспад, «чортів місток».

Буцький каньйон

Це місце називають «маленькою Швейцарією». Відомі Буки ще й тим, що саме тут, на річці Гірський Тікич, була збудована перша в Україні гідроелектростанція. Селище розташоване неначе в горах, а в їх підніжжі протікає Гірський Тікич.

Відразу за водоспадом природа створила Буцький каньйон, розташований на 800 м. нижче греблі колишньої Буцької ГЕС. По закінченню екскурсійної програми ви зможете отримати насолоду від купання та пікніка на березі найцікавішого Буцького каньйону.