(067) 473-53-09 (067) 130-34-87 (067) 670-11-05 (093) 473-53-09
Маншафттуроператор

Тури по Черкащині

Черкаси і Черкаську область багато хто називає серцем нашої країни. Могутній Дніпро розділяє Черкащину на два берега з безліччю каньйонів і долин. Природні багатства регіону просто вражають: мальовничі масиви лісів, повноводі річки, джерела мінеральних вод. Популярна «перлина» Придніпров’я в світі відома ще й всесвітньо відомими людьми, адже саме цей край –  рідна домівка Кобзаря та Богдана Хмельницького.

На території області кожен зможе для себе знайти відпочинок до смаку. Це захоплюючі прогулянки по воді, відвідування старовинних садиб, доглянуті пляжі та парки, історичні та архітектурні пам’ятки. Саме в Черкаській області, в м. Умань розташований дендропарк «Софіївка», який вважається одним із найпопулярніших місць відпочинку вітчизняних та іноземних туристів, шедевр садово-паркового мистецтва, пам’ятник світового значення.

Крім «Уманського дива», на Черкащині слід відвідати:

Черкаська область – захоплююча, барвиста, багатолика та одночасно незвідана, таємнича. Екскурсії по Черкащині розкриють секрети трипільської культури, здивують первозданною природою, повідають про історію козацтва та Гетьманського періоду. Подорожувати по Черкаській області найкраще всією сім’єю, адже це чудова можливість доторкнутися до історії, дізнатися багато нового та цікавого про свою Батьківщину.

парк Софіївка
Романтична Кам'янка
Старовинний Корсунь
Слідами романтиків
Подорож в минуле
Заповіт Кобзаря
Батьківщина Т. Г. Шевченка
Мальовничі каньйони Черкащини
Монастирі Черкащини
Замки Черкащини
Показати ще