(067) 473-53-09 (067) 130-34-87 (067) 670-11-05 (093) 473-53-09
Маншафттуроператор

Про компанію

З 2000 року на туристичному ринку
Дипломовані менеджери з туризму
Туризм по всьому світу

Впродовж всієї своєї історії людство мало величезну пристрасть до подорожей. Адже що керувало такими людьми як Галілео Галілей, Христофор Колумб, Миклухо Маклай здійснювати відкриття? Ними рухала та сама пристрасть, бажання побачити нове та відкрити для себе світ! Час іде, нічого не змінюється, люди так само мріють про те, аби встигнути побачити якомога більше країн, цікавих куточків, розкрити секрети нашої планети! Туроператор «Маншафт» готовий здійснювати цю мрію!

«Маншафт» – це надійність та якість в одній особі

Наші співробітники – це не просто фахівці своєї справи. Ми закохані в свою роботу і робимо все заради зручності та комфорту наших клієнтів. Підказати, підібрати, домовитися, організувати – наші турботи! Вам залишається тільки насолодитися відпочинком, віддавшись в наші руки. До вашої уваги – величезна кількість пропозицій: екскурсії по Черкаському краю, цікаві поїздки по всій Україні, тури в будь-яку точку світу.

Наша команда

Мошенець Наталія Миколаївна
Мошенець
Наталія Миколаївна
Директор
Масенко Світлана Олексіївна
Масенко
Світлана
Заступник директора
Катерина Кононова
Катерина Кононова
Менеджер

Ліцензії та сертифікати

Відгуки про нашу роботу

Залишити свій відгук

  Питання, які найчастіше задають

  Туроператор - це компанія, яка формує пакет туристичних послуг. Турагент - це організація-посередник, що займається продажем сформованих туроператором турів. Саме турагент купує тури у туроператора і реалізує їх клієнту.
  Зробити це дуже легко. Потрібно лише набрати номер телефону нашого агентства або приїхати до нас в офіс. Ми підберемо Вам відпочинок Вашої мрії.
  Якщо Ви оформляєте тур в нашому турагентстві, передоплата є обов'язковою. Її суму Ви зможете дізнатися у менеджера при виборі подорожі мрії.
  Ми пропонуємо кілька варіантів оплати туру: готівкою, оплатою на розрахунковий рахунок агентства, через QR-код.
  Документи, необхідні для подорожі, Ви можете отримати в офісі нашого турагентства, на свою електронну пошту або ж ми доставимо їх Вам за допомогою кур'єрської служби.
  Звичайно, все пакетні тури включають оформлення страховки. Якщо в поїздці Вам потрібна додаткова страховка, наше турагентство допоможе її оформити.
  При організації вашого туру, турагентство бере на себе всі турботи по оформленню візи. Ви ж отримуєте готовий пакет документів для подорожі.
  Гарячий тур - це спецпропозиція від туроператорів, які за кілька днів до вильоту намагаються компенсувати витрати по турам із заздалегідь оплаченими авіаквитками і проживанням в готелі. Такий тур завжди можна придбати за зниженою ціною. Але потрібно пам'ятати, що дата від'їзду зазвичай призначена на найближчі 1-3 дні.
  Після бронювання наше турагентство отримує підтвердження від приймаючої сторони. Далі менеджер повідомляє цю інформацію клієнту.
  Якщо обраний Вами тур не отримав підтвердження, туроператори зазвичай пропонують альтернативний варіант подорожі. Він нічим не буде гірше того туру, який був підібраний спочатку. Таким чином, ми зробимо все, щоб подорож Вашої мрії відбулося.
  Кожен туристичний пакет індивідуальний. Він може включати: проживання в готелі, бронювання квитків, всілякі трансфери, екскурсії та послуги гіда, візову підтримку, медичну страховку та багато іншого.
  Можна, але чи варто ризикувати своїм відпочинком? Адже в разі, якщо Ви організовуєте тур самі, за всі неприємні ситуації на відпочинку, в тому числі і форс-мажорні обставини, Ви відповідаєте самі. Вам нікому пред'явити претензії і звернутися за допомогою.