(067) 473-53-09 (067) 130-34-87 (067) 670-11-05 (093) 473-53-09
Маншафттуроператор

Підбір туру

Горящие туры

Подорожуйте із задоволенням і вибирайте той курорт, про який мрієте! Турагенство «Маншафт» допоможе знайти кращий тур в залежності від ваших уподобань і очікуваної вартості. Ви можете скористатися нашим сервісом і здійснити підбір туру онлайн всього за кілька хвилин.

Переваги системи пошуку турів

  • Швидкий і легкий вибір. Ви можете в лічені секунди підібрати гарячі тури в сюжеті вас напрямку і з певною ціною.
  • Можливість порівняння путівок. Система запропонує вам все відкриті тури в тому напрямку, який вас цікавить. При цьому буде вказана інформація про тривалість поїздки, готелі, які входять в путівку послуги та ціни. Вам залишається тільки вибрати найцікавіший варіант.
  • Легке бронювання. Ви можете забронювати та оплатити тур без необхідності поїздки в турагентство. Все здійснюється в режимі онлайн.

Як скористатися системою підбору турів?

Турагентство «Маншафт» допоможе вам організувати незабутню подорож з мінімальними витратами сил. Здійснюйте пошук горящих путівок на нашому сайті, і вивчайте інформацію про турах від всіх туроператорів в режимі онлайн.
Послуга швидкого підбору путівок дозволяє з легкістю вибрати кращий курорт. Ви зможете ознайомитися з повною інформацією про подорож і самостійно прийняти рішення.
Для того, щоб підібрати тур, вам потрібно всього лише в відповідному вікні вибрати напрямок і дату поїздки. Після цього система запропонує вам всі можливі варіанти. Є також розширений пошук гарячих турів, який дозволяє задати параметри по готелю, харчування, додаткових послуг, транспорту, за допомогою якого ви будете добиратися на курорт. Також для більш ефективного пошуку ви можете задати такі параметри, як подорож з дітьми або без них, кількість дорослих людей.
В системі можна вказати країну, курорт або готель, куди б хотіли відправитися. Є можливість вибрати міста, звідки буде здійснюватися подорож. При цьому всього за кілька секунд буде автоматично підібраний перелік доступних турів з повною інформацією про них і відгуками туристів.
Онлайн підбір турів дозволяє вибрати путівку без візиту в турагентство і дзвінків менеджерам. У нас ви можете безкоштовно скористатися пошуком туру, забронювати гарячу путівку або відразу її оплатити. Ви зможете знайти кращий курорт в зарубіжні країни або в популярних напрямках України. Робіть свої подорожі ще комфортніше разом з нами.