(067) 473-53-09 (067) 130-34-87 (067) 670-11-05 (093) 473-53-09
Маншафттуроператор

Оздоровчий туризм

Відпочинок – це не тільки красиві країни, привабливі курорти та зміна обстановки. Це ще й оздоровлення. Останнім часом стає популярним оздоровчий туризм, який покликаний допомогти туристу поліпшити самопочуття або вирішити проблему зі здоров’ям.

«Тури здоров’я» та їх особливості

Зовсім недавно мандрівники звернули увагу на такий вид відпочинку, як лікувальний туризм. Вони хочуть не тільки оглянути визначні пам’ятки або поніжитися під сонечком, а й прийняти ванни в теплих джерелах, подихати чистим повітрям або пройти оздоровчі процедури.

Курортно-оздоровчий туризм, в залежності від напрямку і курорту буває декількох типів. Розглянемо найбільш популярні напрямки.

Кліматотерапія

Це лікування кліматом – турист набирається сил в сприятливих для його організму умовах. Літнім людям і тим, хто страждає ендокринними захворюваннями, показано море. При хворобах органів дихання – гори. При хворобах нирок – пустельний клімат.

Таласотерапія

Це лікування водоростями, морською водою і дарами моря. Такий метод вперше з’явився у Великобританії, де в 1754 році відкрився морський госпіталь. У Франції ж діють сучасні методи таласотерапії, які користуються великою популярністю.

Спелеотерапія

Це оздоровча методика, яка передбачає тривале перебування в гротах, шахтах або горах. Рекомендована для страждаючих від астми, при хворобах серця і суглобів. Завдяки вдиханню стерильного повітря підвищується імунітет.

Аеротерапія

Метод лікування гірським повітрям, який позитивно впливає на нервову систему, органи дихання, шлунок, шкіру, судини і серце. Особливість напрямку в тому, що на людину діє відкрите свіже повітря. При цьому відбувається загартовування.

Пелоідотерапія

Простіше кажучи, це грязетерапія. Метод прийшов до нас ще з Давнього Єгипту. Передбачає використання мулу та інших корисних грязей. Він лікує захворювання шкіри, органів дихання, ротової порожнини, серцево-судинної системи та обміну речовин.

Бальнеотерапія

Оздоровлення мінеральними водами дуже популярне серед туристів. Це ванни, інгаляції та пиття. Багато курортів пропонують такий вид лікування. Вважається, що воно допомагає при серцево-судинних проблемах, для поліпшення нервової системи.

Фітотерапія

Оздоровлення травами прийшло до нас зі стародавнього міста Шумер. Саме його лікарі почали активно використовувати рослини. На курортах пропонують фітотерапію за допомогою квітів. І це не тільки компреси, а й лікувальні настої, які зміцнюють організм.

Геліотерапія

Це так звані сонячні ванни, які користуються популярністю в багатьох країнах. Вплив променів дозволяє не тільки отримувати гарну засмагу, а й загоювати рани, нормалізувати обмін речовин, підвищувати імунітет, виробляти вітамін D.

Як замовити лікувальний тур?

Лікувально-оздоровчий туризм – це не тільки лікування хвороб, але і їх профілактика. Багато курортів пропонують суміщення відпочинку та медпроцедури, які будуть проводитися в розслаблюючій і комфортній атмосфері. Ви можете замовити тур в одну з країн світу і отримати можливість поліпшити своє здоров’я, відновити душевну гармонію і добре провести час. Такі тури є відмінним варіантом оздоровлюючого відпочинку.