(067) 473-53-09 (067) 130-34-87 (067) 670-11-05 (093) 473-53-09
Маншафттуроператор

Послуги турагентства

Море та пляж
Гірські лижі
Екзотичні тури
Дайвінг
Шопінг
Вечірки
Міста
Для дітей
Цікаві місця

Організація турів

Підбір туру
Словенія
Туреччина
Автобусні перевезення
Україна
Черкащина

Авіаквитки

Карта Тревел-сім

Туристична страховка

Візова підтримка

Навчання за кордоном

Любите подорожувати? Не відмовляйте собі в задоволенні і вибирайте найкращі тури з нами! Туристичне агентство Маншафт допоможе вам організувати тур своєї мрії, запропонує кращі варіанти подорожей і надасть повну підтримку кожного клієнта. Ми також пропонуємо допомогу у виборі ВНЗ за кордоном і оформленні студентської візи.

Маншафт – це наближення вашої мрії!

Кращі тури і професійний супровід

У нас ви можете замовити путівку в будь-яку точку світу і вибрати кращі тури по туристичним маршрутам Черкас, України або за кордон. Професійні менеджери підберуть для вас прийнятний варіант подорожі.

Послуги турагентства:

Замовляйте найкращі послуги від турагентства Маншафт

Туристичне агентство не просто пропонує послуги для мандрівників і бажаючих отримати якісну освіту в Європі. Ми – фахівці своєї справи, які знають про туризм абсолютно все. Професійні менеджери закохані в свою роботу і з задоволенням допоможуть вам підібрати тур, нададуть допомогу у виборі освітньої програми, оформленні візи і покупці квитка на літак.

Ціна послуг залежить від вашого маршруту і формується індивідуально. Про те, скільки будуть коштувати наші послуги, ви можете проконсультуватися з менеджерами. Ми пропонуємо адекватні ціни і гарантуємо повну туристичну підтримку для наших клієнтів.

З нами ваша подорож за кордон буде приємною, легкою і безпечною!