(067) 473-53-09 (067) 130-34-87 (067) 670-11-05 (093) 473-53-09
Маншафттуроператор

Тури в Словенію

Столиця: Любляна
Мова: словенська
Валюта: євро
Віза: не потрібна
Місцевий час: на 1 год. пізніше

Словенія – дуже маленька і красива країна, яка дивує туристів своєю багатою архітектурою, пам’ятками і унікальною природою. Адріатичне море, термальні курорти, Альпи, тихі колоритні вулиці міст – тут кожен знайде той курорт, який сподобається найбільше.

Ми пропонуємо найкращі тури в Словенію на теплому морському узбережжі, кращих гірськолижних курортах або біля оздоровчих термальних джерел. Для любителів комфорту і спокою ми пропонуємо подорож по віддаленим селищам та містам країни. Якщо ж ви любите динаміку і яскраве життя, тоді для вас міста з нічними вогнями та ресторанами.

Казкова країна з чарівними пам’ятками

Словенія – колоритна країна, в якій є все для комфортної та насиченої подорожі. Красиві готелі з неймовірною архітектурою, пам’ятки, термальні джерела і, звичайно ж, одне з найкрасивіших морів світу. Вибирайте тур та здійсніть свою кращу подорож.

Тури до Словенії – це:

Морські курорти

Термальні курорти

Гірськолижні курорти

У Словенії ви можете помилуватися замками Любляни, викупатися в оздоровчих мінеральних водах Рогашка Слатіна, позасмагати під теплим сонечком на морському курорті Порторож. Гірськолижним спортом можна зайнятися на курортах Бовець, Кранська Гора та інших. Ми допоможемо вам вибрати найкращий тур в цю країну і перетворити свою подорож в чарівну казку, наповнену яскравими емоціями.

Як замовляти подорожі до Словенії?

Наші професійні менеджери допоможуть вам вибрати путівки до Словенії. Ви відкриєте для себе найкрасивіші курорти, високий рівень сервісу, а також щира гостинність. Відсутність мовного бар’єру робить цю країну ще більш привабливим для туристів.

Подорожі в Словенію ідеально підійдуть для закоханих пар, сімей з дітьми або тих, хто звик подорожувати в поодинці. Ціни на тури є одними з найдоступніших. При цьому сервіс знаходиться на європейському рівні.

Замовляйте тур своєї мрії та відвідайте найкрасивішу європейську країну. Ми допоможемо вам підібрати такий варіант подорожі, який залишить після себе тільки приємні емоції.