(067) 473-53-09 (067) 130-34-87 (067) 670-11-05 (093) 473-53-09
Маншафттуроператор

Тури в Словенію

Столиця: Любляна
Мова: словенська
Валюта: євро
Віза: не потрібна
Місцевий час: на 1 год. пізніше

Словенія – дуже маленька і красива країна, яка дивує туристів своєю багатою архітектурою, пам’ятками і унікальною природою. Адріатичне море, термальні курорти, Альпи, тихі колоритні вулиці міст – тут кожен знайде той курорт, який сподобається найбільше.

Ми пропонуємо найкращі тури в Словенію на теплому морському узбережжі, кращих гірськолижних курортах або біля оздоровчих термальних джерел. Для любителів комфорту і спокою ми пропонуємо подорож по віддаленим селищам та містам країни. Якщо ж ви любите динаміку і яскраве життя, тоді для вас міста з нічними вогнями та ресторанами.

Казкова країна з чарівними пам’ятками

Словенія – колоритна країна, в якій є все для комфортної та насиченої подорожі. Красиві готелі з неймовірною архітектурою, пам’ятки, термальні джерела і, звичайно ж, одне з найкрасивіших морів світу. Вибирайте тур та здійсніть свою кращу подорож.

Тури до Словенії – це:

Морські курорти

Термальні курорти

Гірськолижні курорти

У Словенії ви можете помилуватися замками Любляни, викупатися в оздоровчих мінеральних водах Рогашка Слатіна, позасмагати під теплим сонечком на морському курорті Порторож. Гірськолижним спортом можна зайнятися на курортах Бовець, Кранська Гора та інших. Ми допоможемо вам вибрати найкращий тур в цю країну і перетворити свою подорож в чарівну казку, наповнену яскравими емоціями.

Як замовляти подорожі до Словенії?

Наші професійні менеджери допоможуть вам вибрати путівки до Словенії. Ви відкриєте для себе найкрасивіші курорти, високий рівень сервісу, а також щира гостинність. Відсутність мовного бар’єру робить цю країну ще більш привабливим для туристів.

Подорожі в Словенію ідеально підійдуть для закоханих пар, сімей з дітьми або тих, хто звик подорожувати в поодинці. Ціни на тури є одними з найдоступніших. При цьому сервіс знаходиться на європейському рівні.

Замовляйте тур своєї мрії та відвідайте найкрасивішу європейську країну. Ми допоможемо вам підібрати такий варіант подорожі, який залишить після себе тільки приємні емоції.

Scroll Up