(067) 473-53-09 (067) 130-34-87 (067) 670-11-05 (093) 473-53-09
Маншафттуроператор

Тури по Україні

Столиця: Київ
Мова: українська
Валюта: гривня
Київський час

Серце Європи, яке об’єднує її Схід і Захід – наша чарівна Україна. Географічне розташування, оптимальні природні умови, глибока слов’янська культура, м’який клімат та рідкісний колорит традицій сприяють розвитку туристичної інфраструктури. Все більше українських мандрівників переконуються, що для гарного відпочинку не обов’язково їхати за кордон, рідні простори можуть подарувати не менше хороших вражень, ніж заморські курорти. Гарячі путівки в дивовижні місця допоможуть відкрити вам свій рідний край зовсім з іншої, незвіданою боку.

Підкорити величні карпатські вершини, позасмагати на чорноморських пляжах, подихати азовським морським повітрям і побродити неймовірними замками Закарпаття. Будь-який куточок України наповнений родзинками, а ми допоможемо вам відкрити їх для себе.

Туристична компанія «Маншафт» організовує туристичні поїздки по всій території України. Ми підготували унікальні пропозиції якісного відпочинку, які задовольнять найвибагливіших туристів! «Маншафт» гарантує вигідні ціни, відмінну організацію поїздок і багато нової цікавої інформації. Серед наших пропозицій:

  • Тури вихідного дня по Україні;
  • Поїздки для школярів, дитячі тури;
  • Одноденні екскурсійні тури і т. д.

Тури на море

Дитячі тури

Таємнича і незвідана туристична Україна

Гарячі тури по Україні подарують вам масу позитивних емоцій, адже наша земля багата архітектурними та історичними пам’ятками. Про духовні багатства українців вам розкажуть старовинні церкви і собори, про мальовничість матінки-природи – величні парки і заповідники з унікальною флорою і фауною, про героїчні часи – вцілілі замки.

Відправитися в подорож по рідній країні можна в будь-який час року.

Куди ж можна відправитися на відпочинок в Україні? Це можуть бути дешеві екскурсійні тури в:

  • Дендропарк «Софіївка» (Умань)
  • Заповідник «Асканія-Нова»;
  • Замок Радомисль (Житомирська обл.);
  • Києво-Печерська Лавра (м. Київ) і багато інших, не менш цікавих місць.

Чого тільки варті новорічні тури, під час яких можна сповна насолодитися святковою атмосферою, що переповнює кожне містечко і селище. А тур по Західній Україні в зимовий період вам подарує чудову можливість спробувати себе в гірськолижному спорті, сноуборді та інших активних розвагах.