(067) 473-53-09 (067) 130-34-87 (067) 670-11-05 (093) 473-53-09
Маншафттуроператор

Екскурсії в Умань

На рубежі XVIII-XIX століть багатим і знатним поляком Станіславом Потоцьким в затишному старовинному місті Умань був побудований музей садово-паркового мистецтва «Софіївка». Ідея створити паркову територію в стилі римських і давньогрецький міфів належала Софії Потоцькій – коханій дружині магната, якій він і присвятив цей шедевр. Справжня любов здатна створити диво. Цьому доказ і є Уманська «Софіївка» – мальовничий рукотворний сад, що поєднує в собі казкову атмосферу і реальність одночасно, легенди, міфи і щось вічне, невловиме і таємниче.

Сьогодні це наша туристична пам’ятка. Національний дендрологічний парк популярний не тільки в нашій країні, а й за її межами. Щороку сюди приїжджає майже півмільйона відпочиваючих, щоб помилуватися красою штучно створеного ландшафту, старовинними фонтанами, античними колонами, дзвінкими струмками та водоспадами.

Вартість туру:
від 390 грн.
У вартість входять:
  • проїзд по програмі
  • екскурсійне обслуговування
  • страховка
У вартість не входять:
  • вхідні квитки до музеїв
  • особисті витрати
  • харчування

Інфрастурктура

Павільйон Флори

Виглядає велично і в той же час вишукано, граціозно, завдяки своїм точним архітектурним формам, високим струнким колонам та ажурному барельєфу на фризі, що зображає листя і грона винограду.

Фонтан “Змія”

Посеред просторої дзеркальної поверхні Нижнього ставу з широко роззявленої пащі змії, що звивається на камені, стрімко б’ється 12-16-метровий стовп води. Вода надходить до фонтану по самопливному підземному водогону, викладеному з гранітного тесаного каменю вздовж дороги, яка веде від академії та оранжереї до павільйону Флори.

Великий водоспад

Його видно з багатьох точок огляду. Вода спадає майже з 15-метрової висоти. Важко повірити, що водоспад – творіння людських рук. Вода надходить сюди через підземну річку Ахеронт із Верхнього ставу.

Грот Тантала 

Його надійність перевірила сама природа – тричі, коли в Умані траплялися значної сили землетруси, грот залишився неушкодженим. Ця споруда цілком надійна і не становить ніякої небезпеки для відвідувачів, зате велич її зачаровує.