(067) 473-53-09 (067) 130-34-87 (067) 670-11-05 (093) 473-53-09
Маншафттуроператор

Тур до Канева – Трахтемирів

Маршрут

Черкаси – Канів – Трахтемирів – Черкаси

Вартість туру:
від 250 грн
У вартість входять:
  • проїзд за маршрутом
  • послуги екскурсовода
  • страховка
У вартість не входять:
  • харчування
  • особисті витрати

Інфрастурктура

Канів

Місто Канів пов’язане насамперед з пам’яттю про великого українського поета, художника, мислителя Тараса Шевченка. Під час екскурсії ми відвідаємо Тарасову гору, музей Шевченка, побуваємо в хаті Ядловського, який доглядав та охороняв могилу поета.

Також оглянемо ще одну канівську гору – Мар’їну гору, на якій похований видатний учений Біляшівський. В місті відвідаємо музей народного декоративного мистецтва, оглянемо собор Св. Георгія (Успіння Богородиці).

Трахтемирів

Археологічні знахідки свідчать, що ця територія була заселена здавна. Під час екскурсії ми оглянемо вали скіфського городища VII – VI ст. до н.е. Справжній розквіт Трахтемирова пов’язують із зародженням і розвитком козацтва, і для нас Трахтемирів перш за все – перша козацька столиця ХVІ – ХVІІ ст. Нині тут залишився лише козацький цвинтар.

Історико-культурний заповідник «Трахтемирів»

Останню крапку в історії Трахтемирова поставила радянська доба – під час створення Канівського водосховища село потрапило в зону затоплення, а на його території створений заповідник. Це унікальний об’єкт, де в нерозривній єдності співіснують пам’ятки історії, геології, археології і природи.