(067) 473-53-09 (067) 130-34-87 (067) 670-11-05 (093) 473-53-09
Маншафттуроператор

Екскурсійний тур в Кам’янка

Ще в кінці 18 століття невелике місто з мальовничими панорамами став центром володінь знатного дворянського сімейства Раєвських-Давидових. Коли ж Кам’янка перетворилася в культурний центр південної Росії і в ній бурхливо закипіло політичне життя, то вона в такий нелегкий час взяла на себе роль одної зі столиць декабристського руху. А скільки разів в містечку таємно збиралися декабристи, обговорюючи питання майбутнього устрою свого суспільства.

За всю свою історію Кам’янку відвідало безліч відомих людей. Тут, в особняку Раєвських-Давидових, писав свою вічну і неповторну лірику Пушкін. Частково парк дворянинів Давидових зберігся і до наших днів, зараз його називають ім. Декабристів.

Щорічно, протягом майже 30-ти років, містечко в Середній Наддніпрянщині відвідував всесвітньо відомий Чайковський. Саме в Кам’янці він створив свої безсмертні шедеври. Туристи приїжджають відвідати будинок, де колись жив маестро, там зараз розташований історичний музей. Крім цього, в місті можна побачити Церкву св. Михайла, Тясминський каньйон, Зелений млинок і т. д.

Заповідник в Кам’янці неймовірної краси, в повітрі витають нотки поезії та музики, адже тут залишили частинку своєї душі великі генії світової культури!

Вартість туру:
від 250 грн
У вартість входять:
  • Проїзд за маршрутом
  • Послуги екскурсовода
  • Страховка
У вартість не входять:
  • Харчування
  • Особисті витрати

Інфрастурктура

Зелений будиночок. Нині в ньому знаходиться меморіальний музей О. Пушкіна та П.Чайковського.

Зелений млинок, побудований у 1825 році на замовлення поміщика Давидова.