(067) 473-53-09 (067) 130-34-87 (067) 670-11-05 (093) 473-53-09
Маншафттуроператор

Слідами романтиків

Маршрут

Черкаси – Кам’янка – с. Стеблів – Корсунь-Шевченківський – Черкаси

Вартість туру:
від 250 грн
У вартість входять:
  • Проїзд по програмі
  • Екскурсійне обслуговування
  • Страховка
У вартість не входять:
  • Вхідні квитки до музеїв
  • Особисті витрати
  • Харчування

Інфрастурктура

Кам’янка

В кінці XVIII ст. містечко стало центром володінь дворянської родини Раєвських-Давидових. Тут часто бували Олександр Пушкін та Петро Чайковський. Сьогодні в будинку, де жив композитор, розташований Кам’янський історичний музей. До наших днів збереглись залишки старовинного парку Давидових.

Музей І. С. Нечуя-Левицького

Знаходиться у відновленій пам’ятці історії – будинку, в якому мешкала родина письменника. Фонд музею – близько 3 тисяч одиниць збереження. Поруч з музеєм – садиба Головинських. Неподалік від музею, за будинком культури, на горі Спаса знаходяться могили діда і батька І.С. Нечуя-Левицького.

Корсунський парк

Парк сформовано з використанням мотивів первісного ландшафту: могутніх груп обкатаного каміння, численних річкових протоків, спокійних заводей, перекатів, гранітних скель, існуючих насаджень дерев. На території парку – турецька та китайська альтанки, давньогрецький храм, тріумфальна арка, єгипетський храм та висічений в скелі грот.

Збереглась вікова алея ялин зі стрункими стовбурами, так звана Князівська алея. У парку зберігся каштан, під яким любив відпочивати Т.Г. Шевченко. Гора Янталка вся засаджена бузком, який у травні під час цвітіння утворює суцільний килим. Влітку повітря насичене густим ароматом липи, лісових квітів і трав. На території парку 6 мостів через Рось та її протоки, один з яких, т. зв. Чортів, є підвісним.