(067) 473-53-09 (067) 130-34-87 (067) 670-11-05 (093) 473-53-09
Маншафттуроператор

Екскурсія в Корсунь-Шевченківський

Корсунь-Шевченківський – це старовинне місто з казковими пейзажами на березі річки Рось, з цікавою і насиченою історією. Корсунь був заснований на початку XI століття самим князем Ярославом Мудрим. Це була найпотужніша фортеця, частина захисної системи населених пунктів уздовж Росі. До нашого часу збереглися зміцнення корсунської фортеці в урочищі Замчища.

Колись Корсунь-Шевченківський був великим полковим поселенням козаків. А за часів Визвольної війни на території Корсуня військо під керівництвом Хмельницького розбило поляків.

У 18 ст. на гранітних островах Росі з’явився мальовничий ландшафтний парк і палац у романтичному стилі візантійської архітектури з нотками неоготики. На сьогоднішній день в парково-палацовому ансамблі прокладені чудові алеї і акуратні доріжки, є джерело смачної питної води, фонтани.

У колишньому палаці Лопухіних розташований музей, де можна ознайомитися з діорамами Корсунської битви 1648 р. та Корсунь-Шевченківської битви 1944 р. До національного історико-культурного заповіднику на острові Коцюбинського веде мальовнича дорога. У містечку функціонує і краєзнавчий музей, де зібрані основні пам’ятники історії та культури. Над великою площею височіє красива вежа в’їзних воріт.

Вартість туру:
від 390 грн
У вартість входять:
  • Проїзд по програмі
  • Екскурсійне обслуговування
  • Страховка
У вартість не входять:
  • Вхідні квитки до музеїв
  • Особисті витрати
  • Харчування

Інфрастурктура

Палац Лопухіних, побудований в 1782 році тодішнім старостою Корсуня, аристократом Понятовським.

В’їзна брама до палацового комплексу Лопухіних.