(067) 473-53-09 (067) 130-34-87 (067) 670-11-05 (093) 473-53-09
Маншафттуроператор

Морський курорт Порторож

Порторож називають словенською Рів’єрою. Чисте повітря, концентроване йодом і бромом, м’який клімат з м’якою безсніжною зимою і сухим нежарким літом, розвинена інфраструктура, шум морського прибою, вишукані словенські вина – справжня райська насолода. Сучасні готелі курорту об’єднані в комплекси, а в SPA-салонах використовується вода з мінерально-термальних джерел. Недарма Порторож називають найпопулярнішим місцем для відпочинку на Адріатичному узбережжі.

Містечко розташоване в 130 км від Любляни. Головними його визначними пам’ятками вважаються фешенебельні готельні комплекси і казино. Тут можна провести фантастичну відпустку, насолоджуючись мальовничими ландшафтами, відвідуючи численні кафе, бари, дискотеки і нічні клуби. Назва курорту з італійської мови перекладається красиво і романтично – «Порт Троянд».

Порторож оточений не менш дивовижними містечками: з одного боку – це Піран, з іншого – Люція. Свою популярність серед туристів Порторож придбав вже давно, адже славиться він комфортними для відпочинку кліматичними умовами, чистим морем, різноманітною флорою і фауною, термальними джерелами. Відпочивати тут приємно в будь-який час року.

Порторож – це не тільки купання в морі, рівна засмага і насичені розваги. Це єдиний словенський курорт, де можна відновити своє здоров’я, завдяки унікальному поєднанню термомінеральних, солоних і морських вод.

Природні фактори

  • Термомінеральні води
  • Морська вода
  • Грязі з солеварні
  • М’який морський клімат з великою концентрацією брому і йоду в повітрі

Спеціалізація курорту

  • Захворювання органів опорно-рухового апарату
  • Запальний ревматизм та шкірні хвороби
  • Неврологічні захворювання
  • SPA та релакс-програми

Інфрастурктура

portroj3

Морський парк “Лагуна Бернардин”

Розташований в готелі «Хістріон» 4*. Комплекс закритих басейнів із підігрітою морською водою. Всі басейни знаходяться під дахом і мають панорамний вид на море. Площа басейнів 1000 кв.м.

portroj5

Лікувальний центр тайської медицини “Wai Thai”

Комплекс закритих басейнів із підігрітою морською водою. Всі басейни знаходяться під дахом і мають панорамний вид на море. Площа басейнів 1000 кв.м.

portroj6

Велнес-центр “Аква-релакс”

Розташований в готелі «Метрополь», площа 1.600 кв. м. Закритий басейн, масажні лежаки, 3 джакузі, 2 відкритих басейни, сонячна тераса, фінські сауни, турецька лазня, солярій, масажні кабінети, тренажерний зал, б’юті-салон. Всі послуги, крім басейну, оплачуються окремо. Стоянка і гараж платні.

portroj7

Курортний комплекс “Terme palace”

Фізіотерапія, талассотерапія, центр краси, масажний центр і термально-рекреаційний центр, закриті термальні басейни. Площа – 4000 кв.м.