(067) 473-53-09 (067) 130-34-87 (067) 670-11-05 (093) 473-53-09
Маншафттуроператор

Лікувальний курорт Раденці

Раденці користуються величезною популярністю серед туристів зі всієї Європи і світу. Курорт розташований в північно-східній частині країни, межує з угорським та австрійським кордонами. Цілющу місцевість прославив ще в 19 ст. доктор Карл Хенн, саме він в студентські роки серед альпійських полів побачив лікувальне джерело. Вперше пляшку наповнили корисною мінеральною водою в 1869 році, а вже через кілька років відбулося офіційне відкриття словенського курорту. Смачну воду з лікувальними властивостями брав в той час навіть Папа Римський, її привозили імператорській сім’ї в Австрію. Саме цей регіон одним з перших отримав сертифікат біокліматичного курорту лікувального профілю в країні.

М’який клімат в поєднанні з дивовижними пейзажами, чудотворні джерела і оздоровчі комплекси привертають увагу туристів вже багато років. Гості міста можуть поєднати свій відпочинок з оглядом місцевих визначних пам’яток, відвідати традиційні бали і виставки.

Курорт Терми Раденці в Словенії пропонує не тільки відпочити в першокласних готелях, але і відновити своє здоров’я. Сюди приїжджають з метою лікування і профілактики опорно-рухового апарату, серцево-судинної системи, нирок і сечовивідних шляхів. Оздоровчий курорт світового класу – ідеальний вибір і для сімейного відпочинку: спеціальна зона для купання і водні атракціони для дітей. На сьогоднішній день відпочиваючі можуть скористатися понад 10 басейнами з термомінеральною водою, температура якої близько + 33 °С, гарячими джерелами для масажу та декількома дитячими теплими басейнами.

Природні фактори 

  • Теплий клімат
  • Термальні джерела
  • Прісноводні сіркові грязі

Спеціалізація

  • Захворювання серцево-судинної системи
  • Хронічні ревматичні захворювання
  • Захворювання нирок і сечових шляхів
  • Захворювання травного тракту

Інфрастурктура

Терма раденци

Термальний комплекс «Терми Раденці»

Площа 1.460 кв.м. 10 басейнів з термомінеральною водою (t 33˚С), олімпійський басейн (28-29˚С), гарячі масажні джерела, басейн для лікування за методом Кнайпа, дитячі басейни з водою, що підігрівається.

три серца Раденци

Центр здоров’я і релаксації «Три Серця»

Сучасні лікувальні та велнес-програми, призначені для розслаблення і догляду за тілом. «Світ саун» – фінська, турецька, інфрачервона, трав’яна сауна, терпіндарій, солярій, салон краси.

radentsi-img

Лікувальний центр «Corrium»

Діагностика та лікування хвороб серця, судин, опорно-рухового апарату, проведення реабілітації після перенесених серцевих захворювань, операцій на серці або суглобах.

массаж Раденци

Центр Аюрведи

Аюрведичний масаж з ароматичними маслами.