(067) 473-53-09 (067) 130-34-87 (067) 670-11-05 (093) 473-53-09
Маншафттуроператор

Термальний курорт Рогашка Слатіна

Рогашка Слатіна – універсальне курортне місто, яке спеціалізується на лікуванні та профілактиці різних захворювань. Курорт розташований в оточенні порослих лісами гір. Про його виникнення створено багато легенд. Так, одна з них розповідає про крилатого коня Пегаса, від удару копитом якого виникло джерело цілющої мінеральної води Donat Mg. За змістом в ній магнію, а також з бактеріологічної чистоти ця вода не має аналогів в Європі.

Один з наймальовничіших та найпопулярніших європейських туристичних центрів з висококваліфікованим персоналом. Оскільки курорт орієнтований на санітарно-курортне лікування, то вечірні розваги тут обмежені. Основа лікування на курорті Рогашка Слатіна – мінеральна вода в комплексі з бальнеотерапією та дієтичним харчуванням.

Вперше про цілющі властивості мінеральної води в Рогашці згадується в літописах за 1141 рік. Розвиток курорту пов’язують з іменами аристократів та коронованих осіб, а починаючи з XVII століття і далі – з наукою. У цей період була опублікована монографія доктора фізики та жителя міста Марибора Йохана Б. Грунделя про аналіз місцевої цілющої мінеральної води. В подальшому це сприяло детальному дослідженню мінеральних вод в Словенії.

Природні фактори 

  • Цілющі джерела мінеральної води
  • Помірно вологий клімат
  • Хвойні ліси
  • Гірське повітря

Спеціалізація курорту

  • Хронічні недуги печінки та жовчного міхура
  • Захворювання шлунково-кишкового тракту
  • Необхідність в естетичних пластичних операціях
  • Комплексна діагностика та терапія організму

Інфрастурктура

Рогашка Слатина

Термальний комплекс «Terme Riviera»

350 м від зони готелів. відкритих та закритих басейнів з термальною водою, загальною площею 1260 кв. м і температурою води від 29 до 36°С, комплекс саун.

poleznye-svojstva-vody-rogashka-sloveniya

Питний павільйон

Джерела мінеральної води «Donat Mg». Ароматерапія, кінезотерапія; інгаляція. Пиття води на курорті платне.