(067) 473-53-09 (067) 130-34-87 (067) 670-11-05 (093) 473-53-09
Маншафттуроператор

Термальний курорт Терме Олім

У затишному селищі Подчетртек розташований міні-курорт Терме Олімія, популярний серед людей різного віку та вподобань. Сюди приїжджають любителі активного відпочинку і ті, хто хоче усамітнитися на лоні природи, шанувальники термалізма і здорового способу життя. Цілющі властивості термальних джерел виявили і почали використовувати ще в 17 столітті, з тих пір курорт відвідали величезну кількість відпочиваючих з усього світу. Ще тоді помітили, що після купання в джерелах з’являлася бадьорість, рани гоїлися швидше, а біль ставав значно слабкіше.

З метою оздоровлення Терме Олімію відвідують люди, які страждають недугами опорно-рухової системи, артрозами, цукровим діабетом. Сюди можна приїхати просто за хорошим настроєм і позбутися від стресу. Кілька невеликих, але затишних готельних комплексів з послугами SPA, велнес, програмами омолодження завжди відкриті для гостей Подчетртек. Відпочинок в Терме Олімія поєднує в собі термальні купання і пиття води, традиційне лікування і сучасні методики терапії різних недуг.

Природні фактори

  • Термальна вода температурою 28 – 37℃
  • Вода збагачена магнієм та кальцієм
  • рH води – 7,6, показник, близький до нормального кислотного балансу організму

Спеціалізація

  • Ревматичні захворювання суглобів і хребта
  • Неврологічні захворювання, порушення вегетативної системи
  • Наслідки пошкоджень і операцій на опорно-руховому
  • Хронічні шкірні захворювання
  • Захворювання, пов’язані з порушенням артеріального кровообігу

Інфрастурктура

Терма Олимия 4

Центр здоров’я «Олімія»

Термальна вода, лікувальні грязі, лікарські трави, масажі, сучасна апаратура, традиційне класичне лікування і новітні методики.

Терма Олимия 3

Велнес-центр «ТЕРМАЛЬ»

Криті та відкриті басейни, площа понад 2000 кв. м, літній бар на воді, підводні гейзери, комплекс саун.

Терма Олимия 2

SPA & Beauty Center «Termalia»

Класичні та тайський масажі, лімфодренаж, хамам, грязьові компреси та обгортання, ванни, догляд за тілом та обличчям, солярій, фітнес-центр.

Терма Олимия 1

Термальний парк «Аквалуна»

Розташований в 1 км від готелів, площа – 3000 кв. м. Басейн для розслаблення, басейн зі штучними хвилями, 2 дитячих басейни; водні гірки висотою 17, 20 і 30 м, бари, ресторани, кафе, конгрес-центр.

Курорт Терма Олимия

Велнес «Орхіделія»

Центр люкс класу, дах якого займає зелений парк. Роздягальні, сауни, тематичні кімнати відпочинку, басейни і нічний клуб. Обидва поверхи мають вихід на зовнішні тераси. Басейни – 1000 кв. м.

Терма Олимия Курорт

Велнес-центр готелю «Сотело»

Площа – 400 кв. м. 4 велнес-зони «Вода», «Повітря», «Земля» і «Вогонь». Зали для фітнесу, приміщення для медитації та релаксації, індивідуальні ванни з природною термальною водою, центр косметології.