(067) 473-53-09 (067) 130-34-87 (067) 670-11-05 (093) 473-53-09
Маншафттуроператор

Дитячий табір «ФРЕШ КЕМП»

В мальовничій курортній зоні, поблизу столиці, розташований табір «Фреш Кемп», де малюки зможуть не тільки відпочити, а й оздоровитися. Особлива природа місцевості подарує повноцінний релакс, в тіні дубів і сосен дитина буде насолоджуватися свіжим повітрям і неповторними пейзажами.

У сучасно обладнаній оздоровниці є все необхідне для проживання, оздоровлення та розваг відпочиваючих. Крім комфортабельного житлового корпусу, на території функціонує дитячий ресторан, мотузковий парк, кінотеатр, концертний хол. В ідеальному стані підготовлені поля для футболу і волейболу, ігротека, вогнищевий майданчик. Батьки зможуть відпочити в зоні, спеціально для них відведеній.

Розміщення

Відпочиваючих поселяють у відреставрованому стаціонарному 4-х поверховому корпусі, який в зимовий період добре опалюється. Кімнати на 2, 3 і 4 людини укомплектовані меблями та постільною білизною з натуральних матеріалів. Гаряча та холодна вода. У приміщенні є шафа і тумбочки.

Пляж

Біля комплексу розкинулося мальовниче озеро, навколо якого піщаний пляж і сосновий бір. На пляжі завжди присутні біля дітей вожаті, медпрацівник і інструктори-рятувальники.

Фітонциди хвойного лісу і природа регіону в цілому сприятливо впливають на здоров’я людини, особливо – на легеневу систему. Правильний режим дня і харчування, помірні фізичні навантаження, спокій і спілкування з однолітками – і це ще не всі переваги дитячого табору «Фреш Кемп»

Навчання