(067) 473-53-09 (067) 130-34-87 (067) 670-11-05 (093) 473-53-09
Маншафттуроператор

Гостини у Савки

Черкаси – Переяслав-Хмельницький – с. Нові Петрівці – Черкаси

Переяслав-Хмельницький

Переяслав-Хмельницький славиться на всю Україну своїм музеєм під відкритим небом. Тут зібрані архітектурні та побутові пам’ятки наших предків.

Музей під відкритим небом у Переяславі-Хмельницькому – своєрідна машина часу, яка перенесе вас у минуле. Тут ви збагатитеся цінною інформацією про культурну спадщину минулого, дізнаєтеся про духовність українського народу, його менталітеті, отримаєте багато незабутніх вражень.

Хутір Савки

На подвір’ї хутора успішно проходять уроки народознавства для школярів усіх вікових груп. Частими замовниками екскурсій етнографічного осередку є школи, гімназії, ліцеї та дитячі будинки міста Києва та області. Деякі класи приїздять сюди по кілька разів на рік.

Екскурсійна програма різноманітна та змінюється залежно від пори року. Але найсмачніша частина дійства залишається усе такою ж приємною впродовж кількох років поспіль. Хрусткі запашні коржики ще нікого не залишали байдужим. Ця солодка випічка з білого борошна за дохристиянських часів, як і калита, вважалася символом Сонця, а мак – символізував зорі.

На столі: коржики та узвар.

Дійство: мелемо борошно, куємо у кузні, зазираємо до вуликів, тремо мички, слухаємо розповідь старости хутору.

Екскурсія до етнографічного музею «Хутір Савки» – це ніби подорож у минуле. Наша екскурсія – це інтерактивний варіант ознайомлення молоді із духом старовини. Кожен бажаючий обов’язково спробує долучитися до давніх ремесел.

Вартість екскурсії: від 115 грн.