(067) 473-53-09 (067) 130-34-87 (067) 670-11-05 (093) 473-53-09
Маншафттуроператор

Мамаєва слобода

Дивовижний музей побуту та архітектури українського народу – «Мамаєва Слобода» – розташований недалеко від центру столиці. Саме тут можна відчути гордий козацький дух, насолодитися домашнім затишком наших предків і повністю зануритися в атмосферу 17-18 століть. На території музею (понад 9 га) встановлено до 100 об’єктів, що переносять нас у справжні поселення часів козацтва.

Кожна частина унікального комплексу показує нам побут сотника, священика, зброяра, гончара, коваля та інших жителів козацького поселення. Тут можна відвідати діючу козацьку церкву, саме таку, якою вона була на Запорізькій Січі часів правління Хмельницького. А архітектурні шедеври українського бароко вражають своєю красою і досконалістю.

У культурно-розважальному комплексі можна не тільки помилуватися природою та історичними пам’ятками, а й максимально наблизитися до життя предків. Експонати можна чіпати, наряди міряти, трапезувати в колоритному місцевому ресторані з посуду, виготовленою за стародавніми технологіями спеціально під замовлення. Регулярно проводяться майстер-класи ковальської та гончарної справи, вчать верховій їзді і мистецтва дзвонаря, тут можна стрельнути з козацької гармати.