(067) 473-53-09 (067) 130-34-87 (067) 670-11-05 (093) 473-53-09
Маншафттуроператор

Екскурсія в музей води

«Водно-інформаційний центр» вважається одним з найцікавіших київських музеїв. «Оселився» він в дуже зручному для туристів місці – в центрі столиці в парку Хрещатий. Під час екскурсії по колишній водонапірній башті екскурсовод розповість і наочно покаже, де береться вода, як її очищають, як зберегти водний ресурс не тільки в нашій країні, а й в усьому світі.

Старовинна вежа (їй майже 150 років) – унікальна пам’ятка історії та архітектури, який був головною «поїлицею» для киян не одне десятиліття. Тому окрема частина виставки показує історію водопостачання столиці. А біля вежі можна побачити музичний фонтан.

Щоб розглянути всі експозиції під землею, відвідувачів спускають за допомогою спеціального ліфта. Центр поєднує в собі риси музею, аквапарку та технічної виставки. Гостям пропонують експериментувати з водою: викликати блискавку з громом або по самому міняти русло річки. Для дітей улюблена частина екскурсії – перебування всередині мильної бульбашки.

Вас чекає цікава розповідь про довгий шлях води від одного стояння до іншого: вона випадає з неба на землю у вигляді дощу, вбирається в грунт, формує підземні річки на різній глибині. Щоб показати кругообіг води в природі, засновники музею пропонують помандрувати по континентах. Це допоможе відвідувачам детально досліджувати виверження гейзерів, випадання снігу або танення льодовиків. Екскурсія не залишить байдужим ні дорослого, ні малюка.

Тут можна споглядати діючу модель артезіанської свердловини, пограти з живими рибками – жителями музейних акваріумів, власноруч випробувати всі прилади на міцність. Від екскурсовода відвідувачі почують про очищення річкової води і побачать, як проходять ці процеси на власні очі. Частина музею перероблена в ванну кімнату, де постійно протікають крани. Це своєрідна демонстрація нераціонального використання води в побуті.