(067) 473-53-09 (067) 130-34-87 (067) 670-11-05 (093) 473-53-09
Маншафттуроператор

Тур Вінницькі фонтани

Програма подорожі:

Вартість туру:
від 200 грн
У вартість входять:
  • Проїзд по програмі
  • Страховка
У вартість не входять:
  • Особисті витрати
  • Харчування
  • Вхідні квитки в музеї

Інфрастурктура

Ставка Гітлера «Вервольф»

У невеликому сосновому гаю на трасі Вінниця-Київ у роки Другої Світової війни була побудована ставка Гітлера «Werwolf». Основна частина об’єкта розташовувалася на 7 поверхів під землею. На поверхні знаходилися тільки казарми охорони, легкий дерев’яний будиночок фюрера і літній басейн.

Фабрика ROSHEN

Для дітей віком від 8 до 14 років. Можливість на власні очі побачити роботу новітнього обладнання та професійну працю майстрів-кондитерів. Після екскурсії – дегустація найсмачніших солодощів та цікавий подарунок від Кондитерської корпорації ROSHEN.

Національний музей-садиба М.І. Пирогова

Знайомство з медичними інструментами, що використовувалися в практиці тодішніх лікарів. В музеї представлені всі відомі праці Пирогова. Репродукція професійного життя Пирогова – музей-аптека, а справжньою святинею – склеп з набальзамованим тілом великого лікаря.

Танцюючі фонтани

B Україні з’явилося ще одне диво – у м. Вінниця відкрився найбільший в Європі світломузичний фонтан. Висота фонтану – більше 60 метрів, фронтальне розбризкування – 140 метрів. Струмені б’ють у супроводі музики і лазерного світла. Це єдиний у світовій практиці фонтан, який встановлений на відкритому водоймищі – річці Південний Буг.