(067) 473-53-09 (067) 130-34-87 (067) 670-11-05 (093) 473-53-09
Маншафттуроператор

Жашків – Буки – Водяники

Спочатку вирушаємо на Жашківський кінний завод.

По приїзду вас чекає тепла зустріч і цікава екскурсія по комплексу. Під час екскурсії ви побачите сучасні стайні, дізнаєтеся багато чого про розведення, вирощуванні і тренінг коней елітних порід.

Потім інструктаж з основ верхової їзди: досвідчений інструктор розповість і покаже ази, а в учасників групи буде можливість “відчути себе в сідлі”. Вільний час (1-1,5 години), який ви можете провести в прогулянках на природі, катанні на конях (за додаткову плату), грі в боулінг.

Потім відправляємося до мальовничого скельного каньйону в селі Буки Черкаської області. Цей каньйон є одним з природних чудес нашої країни, тут же знаходяться руїни першої в Україні гідроелектростанції.

Водяники – це краса і спокій, мальовнича і незаймана природа. Сюди приїжджають з усієї України відпочити від міської суєти, оздоровитися і набратися позитивних емоцій.

Свято-Вознесенський дерев’яний храм у Водяниках – максимально наближена копія козацької церкви XVII в., була побудована за сприяння уродженця села А. Черевка. Різьблений іконостас, виконаний у стилі українського бароко, зовсім не має позолоти, що також відповідає канонам того часу. Простоту оздоблення доповнюють старовинні ікони, писані на дошках. Дзвіниця також збудована з дерева. На пагорбі за храмом розташовані три вітряки. Поруч знаходиться дитячий табір “Водяницький кіш”, оформлений в стилі козацької залоги.

Вартість туру від 110 грн.

У вартість включено:

Можливі додаткові витрати: