(067) 473-53-09 (067) 130-34-87 (067) 670-11-05 (093) 473-53-09
Маншафттуроператор

Фьюджі

Питний курорт Фьюджі – єдиний урологічний курорт, який знаходиться в Італії.

Його унікальна за властивостями вода і природа зачаровують туристів і благотворно впливають на людину. Особливість води Фьюджі в загальному оздоровленні організму, розщепленні каменів в нирках і сечовивідних шляхах, профілактиці появи каменів і піску.

Вода курорту має невисокий рівень мінералізації. Органічні молекули, що містяться в її складі, належать до гумінових і фульвеновим кислотам. З їх допомогою відбувається розщеплення кристалів піску і каменю в нирках, це дозволяє людині повністю одужати.

Ще однією її особливістю є те, що у воді міститься магній і кальцій в правильній пропорції. Завдяки цьому підвищується розчинність оксалату кальцію, а сама його кристалізація сповільнюється. Ці властивості дозволяють практично звести нанівець появу піску і каменів в нирках, які негативно впливають на загальний стан і є небезпечними для людини.

Не можна забувати і про інші властивості води. Вона бере участь і в корекції обміну речовин людини. Часто порушення таких процесів пов’язано з наявністю каменів у нирках.

Мінералізація води знаходиться на рівні: 132,8 мг/літр при t 180 C.

Вода Фьюджі – це не просто профілактичний або допоміжний засіб. Вона – природні ліки, які застосовуються протягом кількох століть. Вже давно ця вода довела свою ефективність в лікуванні проблем урології. Вона прекрасно допомагає впоратися з урологічними проблемами, а також добре впливає на організм і зміцнює його.

Коли потрібно питне лікування Фьюджи?

 • Якщо є камені в нирках, сечовому міхурі або сечоводах, спостерігається оксалурія або кристалурія, подагра, дисметаболічна нефропатія.
 • Перед тим, як буде проведена літотрипсія – вода допоможе попередньо розм’якшити каміння в нирках.
 • Після проведення літотрипсії, за допомогою води можна вивести роздроблені фрагменти каменів з нирок.
 • Після того, як була проведена операція з видалення каменів з сечових шляхів або нирок.
 • Для ефективного лікування пієлонефритів, циститів, пієлоциститів.
 • У разі лікування подагри або для її профілактики.
 • Для загального оздоровлення, профілактики.
 • Після курсу хіміотерапії, антибіотиків, а також для тих, хто живе в несприятливих екологічних умовах.
 • У складі програм для схуднення або антицелюлітних програм, для корекції ваги.

Особливості води Фьюджі

 • Вона чиста, абсолютно безпечна, позбавлена ​​запаху, а на смак приємна.
 • Вона не шкодить вагітним або людям похилого віку.
 • Таку воду можна вживати дітям, починаючи з двох років.
 • Питний лікувальний курс повинен становити 12-14 днів.
 • Лікування водою – це правильно підібраний курс, заснований на «наростаючій» схемі і призначається тільки курортним лікарем. В середньому за добу потрібно випивати близько двох літрів.
 • Вода не використовується для грязелікування або термальних ванн, так як вона ефективна тільки при питному лікуванні.

Фотогалерея

Вопросы, которые задают чаще всего

Ця унікальна вода працює вибірково і абсолютно не шкодить кісткам і зубам. Але вона ефективно руйнує камені і пісок у нирках і сечових шляхах.
Так, варто. Таке питне лікування має дію на органи і системи людини, допомагаючи в їх одужанні. Хоча вода і не може зруйнувати камені в жовчному міхурі, але проте благотворно впливає на нього, а також моторику жовчовивідних шляхів.
Так, адже ця вода благотворно впливає на роботу органів і покращує їх функціонування.
Звичайно. Здорові люди можуть пити воду, щоб очищати організм. Вона також допомагає схуднути, підтримувати свою вагу, боротися з целюлітом, а також проводити загальну профілактику. Така вода не має смаку або запаху, тому її дуже приємно пити. До речі, таке лікування унікальною водою рекомендується поєднувати зі спа-процедурами. Це дозволить зробити ефект від лікування ще краще, а процедури будуть підкріплюватися відмінним внутрішнім лікувальним ефектом.
Вхід в водолікарню є платним. Вам потрібно купити одноразовий квиток на півдня або цілий день. Також можна придбати абонемент, який поширюється на відвідування лікарні на півдня або день. У вартість такого абонемента входить консультація у курортного лікаря, який призначає індивідуальну схему прийому води. Консультація не входить в ціну одноразового квитка, що варто пам'ятати. Час роботи і ціна квитків залежить від сезону. Абонементи і квитки продаються в касах біля входу в лікарню. Їх також можна замовити на рецепції готелю курорту. При наявності абонемента потрапити до лікаря можна в день покупки абонемента, попередньо записуватися не потрібно.