(067) 473-53-09 (067) 130-34-87 (067) 670-11-05 (093) 473-53-09
Маншафттуроператор

Безвізові країни для літнього відпочинку в 2019 році

Щоб відпочити за кордоном, не обов’язково оформляти візу. Багато країн стали доступні українцям, а для в’їзду в них знадобиться всього лише біометричний закордонний паспорт. Це дуже зручно і відкриває багато можливостей туристам.

Цього року мандрівники можуть відвідати безліч держав. Особливо цікаві безвізові пляжні країни, які відрізняються неймовірною красою, колоритом і дуже доглянутими місцями для відпочинку. Але куди краще поїхати? Розглянемо топ країн, куди не потрібно оформляти купи документів.

Де відпочити?

Для України відкрили багато держав. Деякі з них цікаві своїми перспективами в сфері освіти, інші в плані роботи. Розглянемо кращі безвізові країни для відпочинку влітку в 2019 році, в які потрапити дуже легко.

Пляжний сезон в Єгипті 

  • Чорногорія. Хочете відпочити з особливим шиком? Відправляйтеся сюди, адже в цій державі можна жити без візи протягом 90 днів. Єдине, що потрібно зареєструватись в готелі і довести, що на поїздку вам вистачить грошей.
  • Єгипет. В деякі регіони можна в’їжджати без візи на термін до 15 днів (Південний Синай). Також можливо дозвіл перебувати в певних районах до 30 днів без відповідного документа. Продовжити його можна на місці.
  • Грузія. Відпочивайте тут хоч цілий рік! Досить відразу купити зворотний квиток і оформити медичну страховку. Але, важливо пам’ятати, то в’їжджати в державу не можна з боку Південної Осетії чи Абхазії, так як можна отримати штраф.
  • Мальдіви. Відпочивайте без візи протягом 30 днів, але доведіть свою фінансову забезпеченість. Розрахунок ведеться так – на одного повинно бути 30 доларів в день. Також доведеться відразу купити зворотний квиток. Дозвіл на перебування ви зможете продовжити.
Пляжний відпочинок в Камбоджі 

  • Камбоджа. Поляблюєте вивчати стародавню архітектуру? Вам сюди! Тим більше, що для поїздки потрібно всього лише купити зворотний квиток і довести достатнє фінансове забезпечення для туру. Перебувати без візи в країні можна 30 днів.
  • Малайзія. Це дуже гарна курортна держава, в яку ви можете поїхати без візи. Перебувати на території можна до 30 днів, але доведеться довести свою забезпеченість – на рахунку повинно бути від 500 доларів на одну людину.
  • ОАЕ. Щоб відвідати цю чудову і дуже багату країну, вам потрібно просто наважитися на поїздку. Оформляйте біометричний закордонний паспорт і вирушайте на відпочинок, де є всі умови для тих туристів, які люблять найкраще.
  • Туреччина. Сюди також їздять без візи. Щоб побувати на найкрасивіших курортах, вам потрібно просто оформити закордонний паспорт і придбати квиток в іншу сторону. Можна перебувати близько трьох місяців, насолоджуючись її визначними пам’ятками.
 

Як замовити тур?

Вибирайте курорт і вирушайте в подорож. Ви можете замовити кращі тури в Єгипет з Черкас чи інші країни, куди не потрібні візи. Наші менеджери допоможуть вам визначитися з напрямком і організувати подорож мрії. Вони також візьмуть на себе всі турботи, а ви просто будете насолоджуватися відпочинком.

Популярні статті
Державні природні заповідники світу
Практично в кожному куточку планети є красиві та незвичайні природні парки. У них мешкають дивні тварини, ростуть рідкісні квіти і дерева. Нерідко саме такі природні заповідники світу стають центральним об'єктом подорожі.
10 правил для туриста в ОАЕ
Мрієте поїхати в ОАЕ? Ця країна вабить своєю величчю. Розкішні будівлі, теплий клімат і особлива атмосфера - тут все налаштовує на відпочинок. Але, щоб дійсно насолодитися курортом, потрібно знати, що можна робити, а що не можна в цій країні.
Екстрім-екскурсії в Туреччині
Екстремальний відпочинок в Туреччині стає все популярнішим, адже багато туристів хочуть не просто позасмагати на сонечку, а випробувати щось нове і відчути прилив адреналіну. І на цих курортах таке можливо.
Країна з найкращою кавою
Чашечка ароматного напою під промені сонця, що сходить або в затишному ресторанчику з видом на мальовничі місця. Що може бути краще? Гурмани можуть відправитися в одну з країн, де вирощують найсмачнішу каву в світі.