(067) 473-53-09 (067) 130-34-87 (067) 670-11-05 (093) 473-53-09
Маншафттуроператор

10 правил для туриста в поїздці по ОАЕ

Мрієте поїхати в ОАЕ? Ця країна вабить своєю величчю. Розкішні будівлі, теплий клімат і особлива атмосфера – тут все налаштовує на відпочинок. Але, щоб дійсно насолодитися курортом, потрібно знати, що можна робити, а що не можна в цій країні.

Збираючись у відпустку, важливо не тільки запланувати відпочинок в ОАЕ. Правила для туристів допоможуть вам насолодитися своїм дозвіллям і не порушувати загальноприйняті норми. Адже деякі порушення можуть спричинити за собою серйозні наслідки.

Топ правил для туриста

Щоб не зіпсувати собі відпустку, враховуйте деякі правила поведінки в ОАЕ для туристів.

Правила поведінки в ОАЕ для туристів 

  1. Не можна ввозити наркотичні речовини, алкоголь, продукцію Ізраїлю, домашню їжу, зброю, насіння та саджанці рослин, вибухові речовини і друковані публікації, які суперечать ісламу.
  2. Для ввезення домашньої або рідкісної тварини, потрібно отримати спеціальну письмову декларацію. Вона потрібна, якщо ви збираєтеся перевезти фільми, диски або книги, а також радіоапаратуру.
  3. В аеропорту туриста можуть перевірити оригінальним способом – сканування сітківки ока. Це робиться для того, щоб занести людини в базу даних. Таке правило потрібно для різних непередбачених ситуацій.
  4. Туристам рекомендують купувати картку Nol Card. З її допомогою можна розплачуватися в усіх видах транспорту ОАЕ, а також платити за парковку. Примітно, що для власників карт проїзд коштує дешевше.
  5. В ОАЕ вас можуть легко пригостити кавою. Якщо незнайома людина пропонує вам напій, не відмовляйтеся. Це поганий тон. У цій країні вважається хорошим тоном пригостити ароматним напоєм незнайомця.
Правила туристичної поведінки в ОАЕ 

  1. Якщо ви входите в мечеть або в будинок жителя країни, обов’язково зніміть взуття. Сідаючи на лавку або стілець, стежте за своїми підошвами. Вони не повинні бути спрямовані на людину і мечеть.
  2. Не можна лаятися і кричати в мечеті. Також заборонено обходити людей, які стоять попереду, так як це вважається поганим тоном. Крім цього, в ОАЕ заборонено розгулювати вулицями в спортивному або пляжному одязі.
  3. Туристам можна вживати алкоголь, але тільки в спеціальних закладах. Поява на вулиці з пляшкою спиртного або в нетверезому вигляді може спричинити за собою штраф або депортацію з країни.
  4. Не забувайте носити з собою документи. Місцева поліція досить часто зупиняє приїжджих і перевіряє у них документи. Але не варто сідати в поліцейську машину, якщо вам не висунули звинувачення.
  5. Заборонено фотографувати місцевих жінок, кидати під ноги сміття або лихословити. За останнє можуть покарати 7 роками в’язниці. У період місяця Рамадан можна курити, їсти і пити в громадських місцях.
 

Як замовити тур в ОАЕ?

Якщо ви хочете побачити цю чудову країну і відпочити в ній, плануйте свій відпочинок заздалегідь. Для мандрівників турфірми Черкас пропонують кращі варіанти турів в ОАЕ. Вам слід лише вибрати найцікавішу пропозицію і підготуватися до поїздки. Ну і не забувайте про правила, які варто дотримувати.

Популярні статті
Державні природні заповідники світу
Практично в кожному куточку планети є красиві та незвичайні природні парки. У них мешкають дивні тварини, ростуть рідкісні квіти і дерева. Нерідко саме такі природні заповідники світу стають центральним об'єктом подорожі.
Екстрім-екскурсії в Туреччині
Екстремальний відпочинок в Туреччині стає все популярнішим, адже багато туристів хочуть не просто позасмагати на сонечку, а випробувати щось нове і відчути прилив адреналіну. І на цих курортах таке можливо.
Безвізові країни для літнього відпочинку
Щоб відпочити за кордоном, не обов'язково оформляти візу. Багато країн стали доступні українцям, а для в'їзду в них знадобиться всього лише біометричний закордонний паспорт. Це дуже зручно і відкриває багато можливостей туристам.
Країна з найкращою кавою
Чашечка ароматного напою під промені сонця, що сходить або в затишному ресторанчику з видом на мальовничі місця. Що може бути краще? Гурмани можуть відправитися в одну з країн, де вирощують найсмачнішу каву в світі.