(067) 473-53-09 (067) 130-34-87 (067) 670-11-05 (093) 473-53-09
Маншафттуроператор

Найбільші природні парки світу

Практично в кожному куточку планети є красиві та незвичайні природні парки. У них мешкають дивні тварини, ростуть рідкісні квіти і дерева. Нерідко саме такі природні заповідники світу стають центральним об’єктом подорожі. Якщо ви вибираєте, куди поїхати, щоб насолодитися красою природи, представляємо ТОП наймасштабніших парків, від яких ви будете в захваті.

Найбільші заповідні зони

У цьому списку ми зібрали кращі національні природні парки світу, які приводять у захват туристів.

Природні заповідники і національні парки світу 

  1. 🐻 Гренландский національний парк. Його заснували в 1974 році і є найбільшим в світі. Знаходиться неймовірно близько до Північного полюса і займає 972 тис. км. кв. землі. Тут живуть вівцебики, білі ведмеді, моржі та інші рідкісні тварини.
  2. 🐘 Транскордонний парк Лімпопо. Заснований в 2000 році і проходить відразу через кілька африканських країн. На даний момент парк має територію в 37 тис. км. кв. Тут мешкають леопарди, африканські слони, гієни та інші дивовижні тварини.
  3. 🐴 Заповідник імені Крюгера. Він був заснований в 1898 році і входить до списку спадщини ЮНЕСКО. Знаходиться на території ПАР і має площу 19 тис. км. кв. Він розділений на три частини, і саме в центральній мешкають рідкісні тварини, в тому числі і 17 видів антилоп.
Національні природні парки світу 

  1. 🐅 Серенгеті. Заснований в 1929 році, знаходиться в Танзанії і займає територію в 15 тис. км. кв. Тут мешкає більше 3 млн великих тварин і різних видів птахів. Ви зможете побачити антилоп гну, зебр, газелей, які проходять тисячі кілометрів, мігруючи.
  2. 🐃 Йеллоустоун. Парк створили в 1872 році в США. Він лежить на 9 тис. км. кв. і радує чудовою природою. Незвичайні озера, вулкан, гори і каньйони дивують своєю красою. А ще тут живуть рідкісні птахи і звірі: ведмеді грізлі, носороги, вилороги.
  3. 🐆 Сноудонія. Цей англійський заповідник лежить на площі понад 2 тис. км. кв. Він був створений в 1951 році і заселений навіть людьми. Тут ви зможете прогулятися по пішохідних стежках, здійснити кінну прогулянку або покататися на старому поїзді. Дуже цікаво!
 

Куди поїхати?

Якщо ви хочете отримати яскраві враження і насолодитися чудовим відпочинком, вибирайте один із заповідників. Звертайтеся в туристичне агентство в Черкасах ≪Маншафт≫, де вам допоможуть підібрати тур і нададуть підтримку в організації подорожі.

Ви зможете відвідати найкрасивіші місця планети і отримати яскраві враження від сафарі, прогулянок або знайомства з новими тваринами.

Популярні статті
10 правил для туриста в ОАЕ
Мрієте поїхати в ОАЕ? Ця країна вабить своєю величчю. Розкішні будівлі, теплий клімат і особлива атмосфера - тут все налаштовує на відпочинок. Але, щоб дійсно насолодитися курортом, потрібно знати, що можна робити, а що не можна в цій країні.
Екстрім-екскурсії в Туреччині
Екстремальний відпочинок в Туреччині стає все популярнішим, адже багато туристів хочуть не просто позасмагати на сонечку, а випробувати щось нове і відчути прилив адреналіну. І на цих курортах таке можливо.
Безвізові країни для літнього відпочинку
Щоб відпочити за кордоном, не обов'язково оформляти візу. Багато країн стали доступні українцям, а для в'їзду в них знадобиться всього лише біометричний закордонний паспорт. Це дуже зручно і відкриває багато можливостей туристам.
Країна з найкращою кавою
Чашечка ароматного напою під промені сонця, що сходить або в затишному ресторанчику з видом на мальовничі місця. Що може бути краще? Гурмани можуть відправитися в одну з країн, де вирощують найсмачнішу каву в світі.