(067) 473-53-09 (067) 130-34-87 (067) 670-11-05 (093) 473-53-09
Маншафттуроператор

Основні переваги і недоліки екскурсійних турів в Єгипет

Єгипет є однією з тих країн, в якій варто хоч раз побувати. Чудові піраміди, відмінні кліматичні умови, чисте море і, звичайно, один з кращих рівнів сервісу. У цій країні існує безліч екскурсійних турів, які сподобаються навіть найвибагливішим. Але все ж розглянемо їх переваги та недоліки.

Що сподобається в Єгипті?

Тут туристів чекає відпочинок на будь-який смак. Вони можуть не тільки ніжитися на красивих пляжах під теплим сонечком, а й їздити на екскурсії до пірамід, древніх будівель, місць паломництва. Кожне місто Єгипту вражає своїм особливим колоритом, а найчистіше Червоне море відкриває загальному погляду яскравий підводний світ. Тому сюди так люблять приїжджати «подивитися на рибок» і зайнятися дайвінгом.

Плюси турів в Єгипет:

  • спрощений візовий режим, різноманітність турів;
  • найчистіше в світі море, яке відрізняється багатим і яскравим підводним світом;
  • різноманітність пляжів (піщані і коралові), високий рівень сервісу в готелях;
  • насичені програми для дітей;
  • багаті екскурсійні програми, серед яких відвідування пірамід Гізи, Карнарского храму, Гори Мойсея і т.д.

Примітно, що в цій країні туристичний сезон триває цілий рік, а будь-який тур супроводжується можливістю проживання в готелях з високим рівнем сервісу. Ви можете вибрати як недорогі варіанти турів, так і відпочинок «все включено».

egypt-poleznaya-article

У чому недоліки?

Хоча, здається, що в Єгипті все ідеально, потрібно бути готовим до деяких невеликих труднощів.

  • Харчування. Воно тут екзотичне, тому слід ретельно вибирати страви і не купувати продукти на місцевих ринках. Краще їсти в готелі, де ви зупинилися.
  • Вода. Не варто пити звичайну місцеву воду, так як вона небезпечна для туриста. Використовуйте тільки бутильовану воду, а також ту, яку купуєте в готелі.
  • Не завжди чесні торговці. Якщо ви вже і вийшли на ринок, будьте уважні. Вас спробують обдурити або нав’язати вам те, чого не варто було купувати.
  • Занадто високі ціни на товари. Для туристів в Єгипті завжди завищують ціни. Тому купуйте тільки те, що дійсно вам потрібно. Інакше ви не помітите, як розпрощалися з досить кругленькою сумою.

Ретельно вибирайте свій екскурсійний тур, продумуйте все до дрібниць і по можливості звертайтеся в туристичне агентство. Це допоможе уникнути незапланованих ситуацій і відпочити з максимальним комфортом.

Популярні статті
Державні природні заповідники світу
Практично в кожному куточку планети є красиві та незвичайні природні парки. У них мешкають дивні тварини, ростуть рідкісні квіти і дерева. Нерідко саме такі природні заповідники світу стають центральним об'єктом подорожі.
10 правил для туриста в ОАЕ
Мрієте поїхати в ОАЕ? Ця країна вабить своєю величчю. Розкішні будівлі, теплий клімат і особлива атмосфера - тут все налаштовує на відпочинок. Але, щоб дійсно насолодитися курортом, потрібно знати, що можна робити, а що не можна в цій країні.
Екстрім-екскурсії в Туреччині
Екстремальний відпочинок в Туреччині стає все популярнішим, адже багато туристів хочуть не просто позасмагати на сонечку, а випробувати щось нове і відчути прилив адреналіну. І на цих курортах таке можливо.
Безвізові країни для літнього відпочинку
Щоб відпочити за кордоном, не обов'язково оформляти візу. Багато країн стали доступні українцям, а для в'їзду в них знадобиться всього лише біометричний закордонний паспорт. Це дуже зручно і відкриває багато можливостей туристам.