(067) 473-53-09 (067) 130-34-87 (067) 670-11-05 (093) 473-53-09
Маншафттуроператор

Як вибрати тур і не прогадати?

Вибираючи тур, кожен турист хоче знайти ідеальний варіант для себе. Серед розмаїття пропозицій від туроператорів, часом, дуже легко заплутатися. Безліч курортів, готелі, харчування, ціни – як зрозуміти, на чому краще зупинитися? У турагенції «Маншафт» ви можете здійснити підбір туру онлайн і самостійно вирішити, куди краще поїхати. Це зручно, легко і просто.

Как выбрать тур и не прогадать - Фото

З чого почати?

Перед тим, як вибирати зі списку всіляких турів, необхідно визначитися з метою своєї подорожі. Якщо ви хочете побачити пам’ятки, вам підійде автобусний тур.

Для тих, хто любить сонце і море, підійдуть подорожі на пляжні курорти. Також туроператори пропонують і інші цікаві тури, серед яких паломницькі, екзотичні, гастрономічні, круїзні, вихідного дня.

Деякі тури припускають проживання в готелях з послугою «все включено», що дозволяє не думати про те, як організувати харчування або розважатися. Є й такі подорожі, у вартість яких вже входять екскурсії. Уточніть всі ці моменти ще до бронювання.

Як правильно вибрати тур?

Щоб подорож виявилася відпочинком мрії, вивчіть всі умови туру та що в нього входить. Послуга підбору туру онлайн в турагентстві «Маншафт» дозволить вам вивчити всі мінуси і плюси курортів, порівняти кілька схожих турів і прийняти найвигіднішу для себе рішення.

Переваги системи онлайн підбору турів

  • Легкий пошук. Ви зможете буквально в лічені секунди підібрати кілька варіантів подорожей в сюжеті вас напрямку.
  • Можливість порівняння. Система покаже всі активні варіанти турів, в залежності від обраної дати, вартості та напрямки. Це дозволить порівняти тури і підібрати найкращий.
  • Ухвалення рішення без поспіху. Ви зможете шукати курорт з особливим комфортом, без необхідності відвідування офісу турагентства і дзвінків менеджеру.

У пошуку туру онлайн вам потрібно всього лише ввести дату і напрямок поїздки, після чого ви побачите кілька активних варіантів. Розширений пошук дозволить підбирати тур з урахуванням параметрів готелю, харчування, транспорту, додаткових послуг.

Онлайн пошук турів в турагентстві «Маншафт» допоможе вам самостійно вибрати варіант подорожі, в залежності від своїх уподобань. Ви знайдете курорт мрії.

Популярні статті
Державні природні заповідники світу
Практично в кожному куточку планети є красиві та незвичайні природні парки. У них мешкають дивні тварини, ростуть рідкісні квіти і дерева. Нерідко саме такі природні заповідники світу стають центральним об'єктом подорожі.
10 правил для туриста в ОАЕ
Мрієте поїхати в ОАЕ? Ця країна вабить своєю величчю. Розкішні будівлі, теплий клімат і особлива атмосфера - тут все налаштовує на відпочинок. Але, щоб дійсно насолодитися курортом, потрібно знати, що можна робити, а що не можна в цій країні.
Екстрім-екскурсії в Туреччині
Екстремальний відпочинок в Туреччині стає все популярнішим, адже багато туристів хочуть не просто позасмагати на сонечку, а випробувати щось нове і відчути прилив адреналіну. І на цих курортах таке можливо.
Безвізові країни для літнього відпочинку
Щоб відпочити за кордоном, не обов'язково оформляти візу. Багато країн стали доступні українцям, а для в'їзду в них знадобиться всього лише біометричний закордонний паспорт. Це дуже зручно і відкриває багато можливостей туристам.